icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Słupki ogrodzeniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo

Słupki ogrodzeniowe

Strzałka w prawo

Słupek Blooma 6 x 4 x 200 cm ocynk

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Słupek Blooma 6 x 4 x 200 cm ocynk
64,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Czy wiesz do czego jest niezbędny słupek ogrodzeniowy? Stanowi podparcie dla poszczególnych elementów składowych jak przęsła, siatka czy brama. Słupek w tej ofercie jest wykonany z bardzo mocnych materiałów, odpornych na trudne warunki pogodowe oraz na korodowanie. Kolor antracyt jest nie tylko bardzo nowoczesny, ale również modny.

  Cechy i zalety

  Czy wiesz, jakie komponenty są niezbędne podczas montażu ogrodzenia na działce? Jednym z ważniejszych elementów są słupki, pomiędzy którymi rozciąga się siatkę. Ten element osadza się w betonowym fundamencie, aby trwale zespolić go z podłożem. Słupki należy dobierać odpowiednio do wysokości przęseł, pamiętając, że powinny być zawsze nieco wyższe. Ten element jest przygotowany w kolorze antracyt – to wyjątkowo przyjemna barwa, która utrzymana dla wszystkich elementów ogrodzenia nada spójny charakter całej kompozycji. W naszej ofercie znajdziesz wiele niezbędnych akcesoriów do montażu całego systemu ogrodzeniowego. Zobacz czy posiadasz już wszystkie, aby wykonać takie ogrodzenie, jakie zaplanowałeś. W ofercie posiadamy także bramy, furtki i gotowe przęsła dekoracyjne.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Szerokość produktu40mm
   W zestawieElementy łączące i mocujące nie wchodzą w skład zestawu
   KolorSrebrny
   MateriałStal
   Kod produktu3663602730354