Produkty

Słupek Polargos bramowy 7 x 7 x 215 cm

Kliknij aby powiększyć

Słupek Polargos bramowy 7 x 7 x 215 cm

Marka: Polargos

Marka: Polargos

Kod: 603370

|
Słupek umożliwia skuteczne mocowanie bram oraz furtek, więc stosując go zapewnisz sobie poczucie prywatności oraz bezpieczeństwa. Powstał ze stali, dzięki czemu nie będziesz musiał go często wymieniać. Możesz pomalować go na dowolny kolor – wówczas będzie też spełniał funkcję dekoracyjną. W proponowanej przez nas ofercie znajdziesz różne rodzaje słupków.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

7 cm

Wysokość opakowania

215 cm

Szerokość opakowania

7 cm

Waga brutto

12 kg

Wymiary produktu

7 x 7 x 215 cm

Grubość ścianki

2,5 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

montaż ogrodzeń

Parametry indywidualne

Marka

Polargos

Gwarancja

5 lat

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal

Kolor producenta

czarny

Powłoka

ocynkowana i malowana proszkowo

Ocynk

tak
Słupek przyda się na większości działek – umożliwia szybkie i sprawne mocowanie bram oraz furtek. Stosując go stworzysz solidne ogrodzenie, które zachowa swój nienaganny stan na długi czas. Wykonany został ze stali, dzięki czemu jest odporny na działanie skrajnych temperatur – charakterystycznych dla środowiska zewnętrznego. Stosowany jest nie tylko na posesjach prywatnych, ale również w miejscach użytkowania publicznego. Zamocować możesz go własnoręcznie lub korzystając z pomocy specjalisty, jeśli nie masz doświadczenia w wykonywaniu takich zadań. W proponowanej przez nas ofercie znajdziesz również słupki do łączenia przęseł, dzięki czemu szybko i sprawnie skompletujesz części umożliwiające wykonanie ogrodzenia.
Ocena
2 komentarze
02.02.2018
Odnośnie komentarza poniżej, bo słupka jeszcze nie kupiłem. Nigdy nie zdarzyło mi się dzwonić do Castoramy i dopytywać - zawsze polecam na informacjach na stronie. Szczerz mówiąc, jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się trafić na nieaktualne. Poza tym wydaje mi się, że system aktualizuje się sam na podstawie danych z kasy, że coś zostało kupione. Może były na sklepie, tylko gdzieś przeniesiona, bo ktoś się rozmyślił i położyć gdziekolwiek...
05.09.2017
Nierzetelny sklep błędne informacje wskazywane do zakupu słupków ogrodzeniowych , których nie ma podana ilość na stronie 4 sztuki jak to jest chce kupić i co! kto za to odpowiada ktoś za te informacje bierze pieniądze! czekam drugi tydzień aby je kupić i nic, odpowiedź telefoniczna - nie ma!
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Systemy ogrodzeniowe

 • Ogród

  Furtka, brama, ogrodzenie – jak dopasować je do posesji?

 • Ogród

  Ogrodzenie panelowe – rodzaje

Ocena i komentarz dla:

Słupek Polargos bramowy 7 x 7 x 215 cm