Produkty

Spirale na komary Bros 10 szt.

Kliknij aby powiększyć

Spirale na komary Bros 10 szt.

Marka: Bros

Marka: Bros

Kod: 610116

|
Spirala na komary to produkt jakiego nie może zabraknąć w żadnym domu czy mieszkaniu w okresie letnim. Jego zastosowanie sprawi, że w trakcie ciepłych wieczorów nie będą Cię niepokoić nie tylko komary, ale też inne owady latające. W efekcie, letni wieczór na tarasie lub w ogrodzie będzie niezwykle przyjemny. Produkt przeznaczony jest do stosowania na zewnątrz
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

2.9 cm

Waga brutto

0.158 kg

Szerokość opakowania

12.4 cm

Wysokość opakowania

14.1 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

na zewnątrz budynków

Właściwości

do 8 h ochrony, natychmiastowe działanie

Parametry indywidualne

Ostrzeżenie

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Marka

Bros

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Informacje dodatkowe

10 szt. w opakowaniu

Nr referencyjny

012 A
Prezentowana tu spirala na komary to produkt, który znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Jest przeznaczona do stosowania na zewnątrz budynków. Zastosowanie spirali sprawi, że komary ani inne owady latające nie będą Cię niepokoić w trakcie letnich wieczorów spędzanych na tarasie lub balkonie. Aby spirala zadziałała, wystarczy ją rozżarzyć i ułożyć w bezpiecznym miejscu. Unoszący się z niej dym odstraszy owady i zapewni Ci komfort. Produkt zapewnia nawet kilkugodzinną ochronę, dlatego opakowanie zawierające 10 spirali, będzie Ci wystarczyć na długi czas. Stosując tego rodzaju produkty podczas spędzania czasu w swoim ogrodzie sprawisz, że czas upłynie Ci w przyjemnej atmosferze, a owady nie będą Cię niepokoić.
Ocena
1 komentarz
18.01.2018
To jest zapach letnich wieczorów mojego dzieciństwa :) Pamiętam,że po chwili od zapalenia komary latały "pijane", a potem spadały. Klasa.
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Jak chronić się przed komarami w domu?

 • Ogród

  Jak się pozbyć kuny?

 • Ogród

  Jak się pozbyć pcheł z mieszkania

Ocena i komentarz dla:

Spirale na komary Bros 10 szt.