Zobacz więcej Pułapki na szkodniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Pułapki na szkodniki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Stacja deratyzacyjna Agrecol z pastą na myszy 100 g
Strzałka w prawo

Stacja deratyzacyjna Agrecol z pastą na myszy 100 g

24,98
/ szt.
249,80
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Stacja deratyzacyjna umożliwia zabezpieczanie trutki na myszy przed dziećmi oraz zwierzętami. W zestawie znajdziesz również pastę, dzięki czemu nie musisz dokupować jej we własnym zakresie. Przedmiot wykorzystywany jest zarówno wewnątrz, jak też na zewnątrz budynków. W proponowanym asortymencie znajdziesz różne rodzaje preparatów do eliminacji insektów i szkodników.

   Cechy i zalety

    Stacja deratyzacyjna z pastą wykorzystywana jest w celu eliminacji myszy. Przedmiot został skonstruowany w taki sposób, aby dzieci i domowe zwierzęta nie miały dostępu do trutki, wobec czego z powodzeniem możesz zastosować ją nawet wewnątrz mieszkania. Umieszczając w opakowaniu większą ilość pasty, możesz również pozbyć się szczurów – produkt jest wyjątkowo funkcjonalny. Znakomicie sprawdza się nie tylko w domach, ale również na zewnątrz budynków, więc bezproblemowo dostosujesz go do własnych potrzeb. Stacja jest łatwa w obsłudze, dzięki czemu trutkę umieścisz w niej w wygodny sposób. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne akcesoria i preparaty przeznaczone do usuwania insektów, dlatego z powodzeniem wybierzesz produkt najlepiej spełniający Twoje wymagania.

    • W środku znjaduje się pasta, którą można później uzupełniać
    • Estetyczna i praktyczna
    • Łatwa w obsłudze

    Specyfikacja techniczna

    Długość pojemnika40mm
    Szerokość pojemnika150mm
    Wysokość pojemnika195mm
    Kod produktu5902341007098