Zobacz więcej Stacje pogodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pomiarowe

Strzałka w prawo

Termometry

Strzałka w prawo

Stacje pogodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Stacja pogody Terdens 2161

Stacja pogody Terdens 2161

148
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Stacja pogody przyda się w każdym gospodarstwie – przeznaczona jest do sprawnego pomiaru wilgoci oraz temperatury. Posiada także budzik oraz kalendarz, więc jest wielofunkcyjna. Wyposażona jest w wyraźny wyświetlacz, dzięki czemu korzystanie z niej jest wyjątkowo komfortowe. W proponowanej przez nas ofercie znajdziesz różne rodzaje tego produktu.

   Cechy i zalety

    Stacja pogody przyda się w każdym budynku mieszkalnym. Umożliwia ona skuteczny pomiar wilgoci oraz temperatury, dzięki czemu zawsze będziesz znał szczegóły warunków atmosferycznych. Wyposażona jest także w zegar, oraz kalendarz – jest wielofunkcyjna. Posiada duży wyświetlacz LCD, cechujący się doskonałą przejrzystością. Stacja pogody stosowana jest nie tylko w domach, ale również w budynkach użytku publicznego. Jest to model bezprzewodowy, co umożliwia jej szybki i sprawny montaż. Posiada pamięć minimalnego oraz maksymalnego odczytu, dzięki czemu jest szczególnie funkcjonalna. W proponowanej przez nas ofercie znajdziesz różne rodzaje tego produktu, dzięki czemu możesz z powodzeniem wybrać produkt najlepiej spełniający Twoje wymagania.

    • Zakres pomiaru wilgotnosci 20-99%

    Specyfikacja techniczna

    MarkaTerdens
    Typ reakcji alarmuAlarm dźwiękowy
    BezprzewodowyBezprzewodowy
    Czujnik wilgotnościCzujnik wilgotności
    FunkcjeZegar i kalendarz DCF sterowany radiowo, wyświetlanie czasu w formacie 12- lub 24-godzinnym, alarm (budzik) z funkcją drzemki, temperatura wyświetlana w stopniach Celsjusza lub Fahrenheita
    Jednostki pomiaru temperaturyStopnie Celsjusza
    Napięcie akumulatora1.5V
    Napięcie zasilania1,5V
    KolorCzarny
    Kod produktu5901733002161