Zobacz więcej Nogi meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Nogi meblowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Stopka 3-elementowa H150 czarna

Stopka 3-elementowa H150 czarna

3,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Stopka 3-elementowa znajdzie zastosowanie podczas urządzania pomieszczeń w Twoim mieszkaniu. Za jej pomocą będziesz w stanie ustawić swoje meble wyżej, zapewniając im w ten sposób doskonałą trwałość – nie będą bowiem posiadały bezpośredniego kontaktu z posadzką, wylanymi napojami i wodą. Produkt wykonany został z tworzywa sztucznego, więc jest wyjątkowo odporny.

   Cechy i zalety

    Stopka 3-elementowa z pewnością znajdzie zastosowanie w każdym mieszkaniu, ponieważ stanowi jeden z elementów wykończeniowych mebli. Za jej pomocą będziesz w stanie podnieść swoje szafki w kuchni lub pokoju, dzięki czemu będą się one prezentowały estetyczne. Stosując nóżki dajesz sobie także lepsze możliwości utrzymania pomieszczeń w czystości – z łatwością będziesz mógł wymiatać oraz wymywać zanieczyszczenia znajdujące się pod meblami. Produkt wykonany został z tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Cechuje się także łatwym montażem, więc umieścisz go na swoich szafkach samodzielnie. W ofercie dostępne są również inne akcesoria meblowe, więc wybierzesz wszystkie potrzebne Ci elementy.

    • Odporny na uszkodzenia mechaniczne
    • Prosty montaż
    • Estetyczny wygląd

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5906711269475