Zobacz więcej Nogi meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Nogi meblowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Stopka obrotowa Y55 z tuleją

Stopka obrotowa Y55 z tuleją

8,78
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Stopka obrotowa z tuleją jest elementem, który możesz wykorzystać do montażu mebli. Dzięki niej możesz z łatwością je przesuwać po podłodze. Złożona jest z dwóch części – stopki z mocnego tworzywa sztucznego oraz osadzonej w niej stalowej tulei. Materiały te sprawiają, że produkt zachowuje swoją wytrzymałość przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Stopka obrotowa z tuleją to produkt, który wykorzystasz jako część do montażu mebli. Umożliwia im nie tylko podparcie, a także łatwe przesuwanie po podłodze. Posiada kształt walca, dzięki czemu z łatwością się obraca. Produkt składa się ze stopki oraz zatopionej w niej tulei. Części zostały wykonane z mocnego tworzywa sztucznego i wytrzymałej na obciążenia stali. Dzięki temu nie niszczeją przez długi czas. Zostały wykończone w kolorze czarnym, który dopasujesz zarówno do ciemnych, jak i jasnych mebli. Montaż stopki obrotowej jest prosty i szybki, ponadto możesz go przeprowadzić prostymi narzędziami. Oszczędzasz w ten sposób swój czas, który możesz przeznaczyć na wykonanie innych czynności montażowych. W naszej ofercie znajdziesz również pozostałe produkty z tej kategorii.

    • Z tuleją

    Specyfikacja techniczna

    KolorCzarny
    Kod produktu5906453522661