LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Nogi meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Nogi meblowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Stopka regulowana 3-elementowa czarna

Stopka regulowana 3-elementowa czarna

4,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Stopka stosowana jest jako stabilizator lekkich konstrukcji domowego użytku. Dzięki jej wykorzystaniu będziesz mógł z łatwością przesuwać meble, zabezpieczając tym samym powierzchnie podłóg przez zarysowaniami. Stopka umożliwi Ci regulowanie wysokości tworzonych przy jej użyciu mebli. Do prawidłowego zamontowania elementu zaleca się zastosowanie standardowych śrub.

   Cechy i zalety

    Stopka posłuży Ci jako element montażowy podczas budowy drobnych mebli domowego użytku. Produkt przymocujesz pod lekkimi szafkami, przez co skutecznie zabezpieczysz podłogi przed zarysowaniami. Ponadto stopka działa stabilizująco na tworzone przy jej wykorzystaniu konstrukcje, takie jak półki i stoliki, dzięki czemu będziesz mógł je bezpieczne wykorzystywać. Element posiada regulowaną długość, co umożliwi Ci dopasowanie wysokości mebli do własnych potrzeb. Produkt ma czarną barwę, dlatego z łatwością skomponujesz go z innymi elementami wykończeniowymi swoich wnętrz. Stopkę szybko i precyzyjnie przymocujesz do wybranej powierzchni przy wykorzystaniu tradycyjnych wkrętów. W zależności od potrzeb w naszym asortymencie znajdziesz również stopki meblowe wykonane z innych materiałów, co ułatwi Ci odpowiedni wybór.

    • Odporny na uszkodzenia mechaniczne
    • Prosty montaż
    • Estetyczny wygląd

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuNoga meblowa
    KolorCzarny
    Możliwość regulacjiRegulowany
    Kod produktu5906711269468