Zobacz więcej Nogi meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Nogi meblowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Stopki poziomujące Stahl M10 x 30 mm 4 szt.

Stopki poziomujące Stahl M10 x 30 mm 4 szt.

13,98
/ opak.
3,50
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Stopki poziomujące Stahl służą do regulacji wysokości mebli. Znajdują szerokie zastosowanie w procesie wykańczania wnętrz mieszkalnych. Wykonane ze stali i tworzywa sztucznego, są dostępne w srebrnym kolorze. Cechuje je solidne wykonanie oraz prosty montaż za pomocą wkręcania. Stopki zabezpieczają również podłogę przed zarysowaniem.

   Cechy i zalety

    Stopki poziomujące Stahl M10 x 30 mm 4 szt. znajdują zastosowanie w przemyśle meblarskim. Służą do regulacji wysokości mebli i są niezbędne w procesie prawidłowego wykończenia pomieszczeń mieszkalnych. Z ich pomocą dopasujesz wysokość mebli do swoich potrzeb. Stopki również stabilizują meble. Zostały wykonane ze stali i tworzywa sztucznego. Produkty są dostępne w srebrnym kolorze. Cechuje je solidne wykonanie oraz prosty montaż. Bez problemu wkręcisz je do mebli. Stopki poziomujące Stahl, jak każdy element montażowy, posiadają szeroki zakres zastosowań w pomieszczeniach mieszkalnych, biurach, warsztatach. W zależności od rodzaju gwintu możesz ich używać do małych, średnich lub dużych obciążeń. W komplecie znajdują się cztery sztuki stopek do mebli.

    • Solidne wykonanie
    • Prosty montaż
    • Szeroki zakres zastosowań

    Specyfikacja techniczna

    KolorSrebrny
    Kod produktu5901912890985