karcher banerkarcher banerkarcher banerkarcher baner
wirtualny doradcawirtualny doradcawirtualny doradcawirtualny doradca
1
Odkurzacze
2
Myjki wysokociśnieniowe
3
Myjki do okien
1
Odkurzacze
2
Myjki wysokociśnieniowe
3
Myjki do okien
4
Parownice
1

Odkurzacze


odkurzaczeodkurzaczeodkurzaczeodkurzacze

Na mokro czy na sucho? Nie ma znaczenia!

Odkurzaczami marki można sprzątać zarówno na sucho, jak i na mokro, co ułatwia sprzątanie sierści, resztek jedzenia oraz pomaga zachować wysokie standardy porządku w domach alergików. Wszystkie modele charakteryzują się doskonałą siłą ssącą.


chemia do odkurzaczychemia do odkurzaczychemia do odkurzaczychemia do odkurzaczy

Środki do odkurzaczy Kärcher poradzą sobie z wieloma, także trudnymi, zabrudzeniami, pozostawionymi zarówno na materiale tekstylnym, jak i podłodze. Wykorzystując środek przywrócisz idealną czystość materiału w kilka minut. Powierzchnia będzie nieskazitelnie czysta, jak w dniu zakupu. Produkty do czyszczenia nie odbarwiają czyszczonej powierzchni oraz nie niszczą jej. Jednocześnie pozwalają zaoszczędzić czas na codziennym sprzątaniu. Dogłębnie czyszczą włókna materiałów i ułatwiają pozbywanie się nawet trwałych lub zaschniętych plam z oleju, tłuszczu i innych substancji.

Worki filtracyjne Kärcher to akcesoria niezbędne do sprawnego działania odkurzaczy będących w ofercie producenta. Do worka trafiają wszystkie zanieczyszczenia zebrane na dywanie, podłodze lub z innej czyszczonej powierzchni. Worki są wykonane z włókna fizelinowego – ten solidny materiał oraz niezawodne wykonanie pozostawiają go szczelnym na długi czas. Worek filtracyjny znajdujący się w ofercie Kärcher sprawdzi się w domach alergików – skutecznie zbiera i zatrzymuje pyłki oraz kurz.


oznaczeniaoznaczeniaoznaczeniaoznaczenia
2

Myjki wysokociśnieniowe


myjkimyjkimyjkimyjki

Myjka ciśnieniowa równa się Karcher

Myjki wysokociśnieniowe dostępne w ofercie Kärcher można podzielić na urządzenia z linii Home&Garden do użytku domowego oraz z serii Professional do profesjonalnych zastosowań. Urządzenia te sprawdzą się podczas czyszczenia m.in.  podjazdu, elewacji budynków, rowerów czy też akcesoriów ogrodowych. Myjki wysokociśnieniowe wyposażone są w pistolet i lancę która wytwarza  strumień wody pod wysokim ciśnieniem dzięki czemu dociera do wąskich szczelin i zakamarków.


chemia do myjekchemia do myjekchemia do myjekchemia do myjek

Produkty czyszczące marki Kärcher to m.in kosmetyki do pielęgnacji samochodów – służą do skutecznego czyszczenia zabrudzeń z karoserii, a także produkty do prania ręcznego i wysokociśnieniowego elewacji, podjazdów, plastiku, elementów drewnianych czy kamienia. Środki czyszczące wspomagają działanie urządzeń producenta. Są bezpieczne dla czyszczonych powierzchni, nie odbarwiają ich i nie niszczą. Szampony do samochodu poradzą sobie również z usunięciem plam po oleju i tłuszczu, ponieważ są silnie skoncentrowanymi detergentami.
 


akcesoria do myjekakcesoria do myjekakcesoria do myjekakcesoria do myjek

Kärcher dokłada wszelkich starań, by zakres działania ich urządzeń wysokociśnieniowych był coraz szerszy, a ich obsługa wygodniejsza. Jednym z akcesoriów ułatwiających pracę z zabrudzeniami na małych powierzchniach jest wymienny pistolet, który wytwarza równomierny strumień wody, wypłukujący osady na szkle czy tworzywach sztucznych. Niezbędnym akcesorium jest także filtr wodny, który zapobiegnie przedostawaniu się zanieczyszczeń do pompy urządzenia. Natomiast lanca teleskopowa ułatwi czyszczenie powierzchni znajdujących się na wysokości.


karcher gwarancja 5 latkarcher gwarancja 5 latkarcher gwarancja 5 latkarcher gwarancja 5 lat
3

Myjki do okien


myjki do okienmyjki do okienmyjki do okienmyjki do okien

Nadaj blask powierzchni.

Mycie okien to często żmudne i bardzo wyczerpujące zajęcie. Jeśli zależy Ci na tym, aby przeprowadzić je szybko i sprawnie, przyda Ci się myjka do okien. Zastosowanie myjek do okien, z funkcją odsysania wody to wyjątkowo łatwe i komfortowe czyszczenie okien, krótszy czas przeznaczony na czyszczenie szyb, luster kabin prysznicowych, czy płytek.


chemia do myjek okiennychchemia do myjek okiennychchemia do myjek okiennychchemia do myjek okiennych

W tej kategorii znajdziech chemię stosowaną w połączeniu z myjkami okiennymi. Dzięki produktom takim jak koncentrat do czyszczenia szkła,  skutecznie usuniesz tłuste plamy, ślady palców, zanieczyszczenia emisyjne i uporczywe zabrudzenia. Koncentraty takie jak ten ponadto umożliwiają łatwe czyszczenie bez pozostawiania smug.


akcesoria do myjek okiennychakcesoria do myjek okiennychakcesoria do myjek okiennychakcesoria do myjek okiennych

Dzięki akcesoriom do myjek okiennych Kärcher te urządzenia będą działać z maksymalną skutecznością. Wymienne listwy zbierające z łatwością usuną nadmiar wody oraz nie pozostawią żadnych smug, dzięki czemu czyszczenie okna będzię prostotą. Wymienne pady z mikrofibry poradzą natomiast z zanieczyszeniami na każdej powierzchni.


4

Parownice


parowniceparowniceparowniceparownice

Czyszczenie bez chemii.

Jeśli masz dosyć szorowania kuchni czy łazienki, to być może sprawdzi się u Ciebie odkurzacz parowy. To alternatywa dla tradycyjnych urządzeń myjących, której działanie opiera się na prostocie – wystarczy para wodna, by usunąć brud. Dzięki temu będzie to najlepsze rozwiązanie na blaty, okapy czy krany, które wcześniej nigdy do końca nie były czyste lub szybko się brudziły po wyczyszczeniu.


akcesoria parowniceakcesoria parowniceakcesoria parowniceakcesoria parownice

Produkty Kärcher to również liczne akcesoria, które usprawnią działanie odkurzaczy oraz urządzeń wysokociśnieniowych. Jednym z nich jest ssawka spryskująco-odsysająca, przeznaczona do pracy z odkurzaczami piorącymi. Dzięki niej można dotrzeć do każdego miejsca i dogłębnie je doczyścić. Sprawdzi się także do odświeżania tapicerki, kanap i sof, a także foteli samochodowych. Wykorzystanie akcesoriów marki Kärcher to krok postawiony w stronę wydajnego sprzątania w krótkim czasie.


1
Odkurzacze

Karcher logoKarcher logoKarcher logoKarcher logo

Pomysłowość i innowacyjność – to dwie cechy opisujące produkty marki Kärcher. Firma kojarzy się z pionierskimi rozwiązaniami oraz patentami na urządzenia wysokociśnieniowe, które wciąż zaskakują, choć od powstania firmy minęło już prawie 100 lat.

Obecnie w ofercie marki można znaleźć już nie tylko standardowe urządzenia do czyszczenia podjazdów, samochodów czy elewacji, ale również odkurzacze uniwersalne, zamiatarki, szorowarki, myjnie samochodowe, parownice, systemy uzdatniania wody i środki czyszczące.

Kärcher wyróżnia się na tle konkurencji nie tylko obszerną ofertą produktów, ale przede wszystkim ich innowacyjnością oraz jakością wykonania. Urządzenia domowe Kärcher są skuteczne, komfortowe w obsłudze i niezawodne. Stworzone z myślą o tym, by ich użytkowanie było przyjemne, bliskie najnowszym osiągnięciom w dziedzinie technologii czyszczenia.

Produkty firmy były niejednokrotnie nagradzane za wzornictwo oraz niezawodność, a 1600 uzyskanych patentów świadczy o pomysłowości ich twórców i zamiłowaniu do innowacji. To wszystko, aby zaoferować klientom rozwiązania skoncentrowane na ich potrzebach oraz skrócić czas wykonywanej pracy. Urządzenia przechodzą szczegółowe testy bezpieczeństwa oraz funkcjonalności. Dopiero po otrzymaniu pozytywnej oceny mogą trafić do właściwej produkcji.

Idealna czystość wokół domu to myśl przewodnia marki. Z urządzeniami wysokociśnieniowymi nie tylko skrócisz czas mycia, ale także… zrelaksujesz się! Czyszczenie za pomocą urządzeń Kärcher jest właściwie bezwysiłkowe i bardzo precyzyjne. Myjki do okien nie pozostawiają smug i osadów na szkle, a modele odkurzaczy charakteryzuje doskonała siła ssąca.

Odkurzacze wielofunkcyjne Kärcher pomagają w utrzymaniu czystości w domu oraz w jego otoczeniu. Mogą zbierać suchy i wilgotny brud oraz wodę, odświeżą dywan lub tapicerkę oraz usuną popiół z kominka.