Produkty

Styropian fasadowy Passive Yetico 150 mm 0,3 m3 4 szt.

Kliknij aby powiększyć

Styropian fasadowy Passive Yetico 150 mm 0,3 m3 4 szt.

Marka: Passive Yetico

Marka: Passive Yetico

Kod: 921736

|
 • bardzo dobre właściwości termoizolacyjne
 • nadaje się do budownictwa pasywnego oraz energooszczędnego
 • łatwość obróbki
Styropian z serii Gamma Passive Fasada został wykonany z mieszanki polistyrenu z dodatkiem grafitu. Prezentowane w miejscu płyty posiadają identyczną grubość co standardowe materiały, lecz zapewniają skuteczniejszą izolację Twojego budynku. Produkt o podwyższonych standardach termoizolacyjnych jest w dodatku lekki – nie obciąży zatem konstrukcji ścian działowych – oraz bardzo prosty w montażu.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Grubość płyty: 150 mm

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

500 x 1000 mm

Wysokość opakowania

60 cm

Długość opakowania

50 cm

Szerokość opakowania

100 cm

Waga brutto

3.5 kg

Grubość płyty

150 mm

Ilość m2 w opakowaniu

2,00 m2

Ilość m3 w opakowaniu

0,3 m3

Liczba sztuk w opakowaniu

4

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

izolacja elewacji budynków

Klasa reakcji na ogień

E

Wartość oporu (R)

4,55 m2K/W

Współczynnik przewodzenia ciepła (λ)

0,033 W/mK

Parametry indywidualne

Marka

Passive Yetico

Seria

Passive Fasada

Nr referencyjny

G PAS FAS 15

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

spieniony polistyren, na bazie surowca z dodatkiem grafitu
Styropian z serii Gamma Passive Fasada na wyróżnia przede wszystkim sposób produkcji – element jest wytwarzany z mieszanki polistyrenu z dodatkiem grafitu. Dzięki temu oprócz nietypowej, ciemnej barwy zapewnia o 20% lepszą termoizolację w porównaniu do swoich tradycyjnych odpowiedników. Mimo podwyższonych standardów termoizolacyjnych, oferowane w tym miejscu płyty styropianowe są lżejsze, a co za tym idzie – nie obciążają ścian. Zapewniają także łatwy montaż, z którym poradzi sobie nawet mniej wprawiony budowlaniec. Produkt jest przydatny w izolacji cieplnej zarówno ścian, jak i podłóg, dając w obu przypadkach tak samo korzystne efekty. Tym samym, dzięki swoim właściwościom i odpowiednio małej wadze i grubości, element jest ciekawą alternatywą dla standardowych materiałów.
Ocena
10 komentarzy
24.10.2018
kupiłem ostatnio po cenie w promocji za 48zł za paczkę!! Żałuję że nie pomylsałem i nie kupiłem wiecej!! Styropian rewelacja! dostawa z castoramy rewelacja nic nie popekane wszystko jak najbardziej ok!
04.05.2020
Styropian bardzo kruchy,gorszy od białego yetico,cena atrakcyjna-płaciłem 15zł za metr
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za ten komentarz. Cieszymy się, że cena styropianu jest dla Pana atrakcyjna. Zmartwiła nas jednak wspomniana kwestia dotycząca kruchości produktu. Przypominamy, że wszystkim naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji, czego można dokonać w dowolnym sklepie Castorama na terenie całego kraju.

20.08.2019
Nie kupujcie tego, wogole nie trzyma wymiarów, ten styropian nie ma ani jednego kąta prostego.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli produkt nie spełnił Pana oczekiwań. Zachęcamy do konsultacji z jednym z naszych fachowych doradców, celem dopasowania produktu do Pana potrzeb. Informujemy również, że każdemu naszemu Klientowi przysługuje prawo do reklamacji zakupionego produktu. Dokonać tego można w dowolnym sklepie Castorama.

15.05.2019
Zakupiłem ten styropian z promocji. Ale po czasie jak wyczytałem w necie o gęstości styropianu to trochę zwątpiłem czy dobrze zrobiłem.
Z tabeli PSPS wynika że 1 m3 powinien minimalnie ważyć 12 kg a paczka powinna ważyć 3,6 kg
w moim przypadku po zważeniu paczki wyskoczyła waga 3,5 kg.
Oczywiście jest to nieznaczna wielkość i paczka ważona na wadze łazienkowej może tu wyskoczył jakiś błąd ale jeżeli się zgadza to towar ten nie powinien być w sprzedaży bo nie spełnia deklarowanych norm cieplnych z etykiety.
Jestem zmieszany i nie wiem czy to nie reklamować
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za przekazanie nam tej opinii. Według naszej wiedzy, granice błędu w wagach łazienkowych często oscylują w okolicy wspomnianych 100 gramów, co mogło wpłynąć na pojawienie się wspomnianej różnicy. W przypadku wątpliwości, zachęcamy również do konsultacji tego przypadku z naszym działem jakości, pod adresem: dzial.jakosci@castorama.pl

28.04.2019
Towar tani w promocji. Poza promocją nie jest wart swojej ceny. Płyty banany. Każda płaszczyzna przed montażem powinna być szlifowana.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękuję uprzejmie za tę opinię. Przykro nam, jeśli spotkał się Pan z tego rodzaju sytuacją. Jednocześnie przypominamy, że w przypadku produktów wadliwych istnieje możliwość złożenia reklamacji. Można tego dokonać w dowolnym sklepie Castorama.

24.10.2018
Kupiłem przez internet 12 paczek w cenie 47,94 + transport + płatność przelewem. Dostępe były 33 sztuki w moim sklepie. po dwóch dniach okazuje się zamówienie wycofane a ten sam towar już po 59,94. Chyba ktoś tu coś kręci. Na plus - szybki zwrot kasy.
08.09.2018
Kupiłem ostatnio kilkanaście paczek, podejrzewam, ze przy załadunku paczki są rzucane jak popadnie na auto, duże kawałki poodrywane i duże uszczerbki, nie mam siły zwracać, mimo że prosiłem przy zamówieniu, aby uważać i żeby były paczki nie uszkodzone
07.04.2018
STYROPIAN NIE SPEŁNIA MINIMALNEJ WAGI 1 PACZKA WAZY 3.06
A POWINNA WAŻYĆ 3.6 WEDŁUG MINIMALNEJ NORMY
TO JEST OSZUKIWANIE KLIENTA
27.10.2017
Zbyt duże uszczerbki zwłaszcza od góry i dołu paczki zaokrąglone, nie trzyma kątów. Zbyt delikatny, gorszy w obróbce niż np. z austrotherm.
30.06.2017
Odporne na korozję biologiczną! To jest mega atut
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Odnawianie starych murów. Cenne porady

 • Budowa

  Ocieplenie na ociepleniu – jak to zrobić?

 • Budowa

  Kiedy remont nie wiąże się z uzyskaniem pozwolenia na budowę?

Ocena i komentarz dla:

Styropian fasadowy Passive Yetico 150 mm 0,3 m3 4 szt.