Zobacz więcej Kaktusy i sukulenty

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Rośliny domowe

Strzałka w prawo

Kaktusy i sukulenty

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Sukulent GoodHome 12 cm
Strzałka w prawo

Sukulent GoodHome 12 cm

19,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Sukulent GoodHome to świetny wybór, jeśli nie zawsze masz czas na podlewanie swoich domowych roślin. Nie tylko świetnie się prezentuje, ale też nie sprawia kłopotu podczas pielęgnacji. Zadbaj o dobrą wentylację korzeni i odpowiednią ilość wody w glebie, a roślina odwdzięczy Ci się pięknym wyglądem przez cały rok. Odpowiednie będzie dla niego podłoże dla kaktusów.

   Cechy i zalety

    Jeżeli szukasz rośliny do ciepłego i dobrze nasłonecznionego pomieszczenia, postaw na sukulent GoodHome 12 cm. Będzie stanowił wyrazisty akcent w wystroju domu, a jednocześnie nie sprawi Ci problemu podczas pielęgnacji. Świetnie prezentuje się przez cały rok. Wiosną zadbaj o przesadzenie go do doniczki o większej średnicy, dzięki temu zapewnisz korzeniom dobrą wentylację. Sukulent GoodHome najlepiej rozwija się w podłożu przeznaczonym dla kaktusów. Nie potrzebuje dużej ilości wody – wiosną i latem możesz go dowolnie podlewać, zapewnij jednak swobodny odpływ nadmiaru wody z doniczki. Aby zagwarantować sukulentowi odpowiednią ilość składników odżywczych, zdecyduj się na regularne, comiesięczne nawożenie właściwym preparatem.

    • Idealna roślina do ciepłych, słonecznych miejsc
    • Łatwa w pielęgnacji
    • Wyrazisty dodatek wystroju domu

    Specyfikacja techniczna

    Nazwa łacińskaEcheveria
    Minimalna wysokość rośliny3cm
    Maksymalna wysokość rośliny8cm
    Instrukcje dotyczące sadzeniawiosną, aby zapewnić dobrą wentylację, przesadź roślinę o ciasno rosnących korzeniach do doniczki o nieco większej średnicy; do przesadzenia użyj ziemi do kaktusów;
    Instrukcje nawożeniaWiosną i latem raz w miesiącu
    Stanowisko do uprawyObszary nasłonecznione, osłonięte
    Kod produktu3663602464587