Zobacz więcej Kaktusy i sukulenty

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Rośliny domowe

Strzałka w prawo

Kaktusy i sukulenty

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Sukulenty GoodHome 12 cm 1
Strzałka w prawo

Sukulenty GoodHome 12 cm 1

16,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Sukulenty GoodHome 1 to rośliny całoroczne, które wyróżniają się nie tylko ciekawym wyglądem, ale również łatwą uprawą. Dzięki temu nie musisz martwić się o zapewnienie specyficznych warunków do prawidłowego wzrostu. Sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach domowych, jak użytkowych ze stałym dostępem do słońca i pokojową temperaturą. W naszej ofercie znajdziesz także inne rośliny całoroczne od GoodHome.

   Cechy i zalety

    Szukasz ciekawych roślin całorocznych, które ozdobią Twoje otoczenie? Do takich z pewnością należą sukulenty GoodHome 12 cm 1. Charakteryzują się bardzo łatwą uprawą. Dzięki temu bez obaw stworzysz im prawidłowe warunki do zdrowego wzrostu. Doskonale sprawdzą się w większej donicy w połączeniu z innymi gatunkami bądź też jako samodzielna roślina. Każda z tych propozycji będzie wyrazistym i modnym uzupełnieniem wnętrza. Roślina wymaga stanowiska nasłonecznionego oraz ciepłoty. Jeżeli sukulenty GoodHome mają ciasno rosnące korzenie, przesadź je do pojemnika o większej średnicy. W ten prosty sposób zapewnisz optymalną wentylację. Prawidłowym podłożem będzie ziemia przeznaczona dla kaktusów. Z kolei nawożenie wystarczy wykonywać co miesiąc w okresie letnim i wiosennym.

    • Idealna roślina do ciepłych, słonecznych miejsc
    • Łatwa w pielęgnacji
    • Wyrazisty dodatek wystroju domu

    Specyfikacja techniczna

    Nazwa łacińskaEcheveria
    Minimalna wysokość rośliny3cm
    Maksymalna wysokość rośliny8cm
    Instrukcje dotyczące sadzeniawiosną, aby zapewnić dobrą wentylację, przesadź roślinę o ciasno rosnących korzeniach do doniczki o nieco większej średnicy; do przesadzenia użyj ziemi do kaktusów;
    Instrukcje nawożeniaWiosną i latem raz w miesiącu
    Stanowisko do uprawyObszary nasłonecznione, osłonięte
    Kod produktu3663602464600