Zobacz więcej Kaktusy i sukulenty

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Rośliny domowe

Strzałka w prawo

Kaktusy i sukulenty

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Sukulenty GoodHome 14 cm
Strzałka w prawo

Sukulenty GoodHome 14 cm

44,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Sukulenty GoodHome to łatwe w pielęgnacji rośliny całoroczne z małymi wymaganiami. Z tego względu doskonale sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach domowych, jak i biurowych, gdzie zapewnisz im ciepłe i nasłonecznione miejsce. Sukulenty cechują się przede wszystkim ciekawym wyglądem. W naszej ofercie znajdziesz także inne rośliny od GoodHome, dzięki którym odmienisz wnętrze.

   Cechy i zalety

    Szukasz nietypowych roślin, którymi wypełnisz przestrzeń wokół siebie? Sukulenty GoodHome 14 cm będą doskonałym wyborem pod względem nieskomplikowanej uprawy oraz atrakcyjnego wyglądu. Kompozycja będzie wyrazistym dodatkiem do wystroju. Wystarczy, że ustawisz ją w miejscu, gdzie będzie miała ciepło i dostęp do światła. Od kwietnia do września nawadnianie wykonuj tak, by rośliny mogły usuwać nadmiar wody. Z kolei w okresie zimowym możesz zmniejszyć częstotliwość podlewania. Sukulenty GoodHome wymagają także nawożenia, które najlepiej wykonywać latem i wiosną raz w miesiącu. To wystarczy, by uzupełnić ewentualne niedobory składników mineralnych. Z kolei już od wiosny możesz zadbać także o wentylację, którą zapewni zmiana donicy na większą, jeżeli korzenie nie mają wystarczająco dużo miejsca.

    • Idealna roślina do ciepłych, słonecznych miejsc
    • Łatwa w pielęgnacji
    • Wyrazisty dodatek wystroju domu
    • Roślina całoroczna

    Specyfikacja techniczna

    MarkaGoodHome
    Typ produktuRoślina domowa
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Informacje dotyczące konserwacjiPrzesadzanie: wiosną, aby zapewnić dobrą wentylację, przesadź roślinę o ciasno rosnących korzeniach do doniczki o nieco większej średnicy; do przesadzenia użyj ziemi do kaktusów;
    PachnącyNiepachnący
    Typ pojemnikaDoniczka dekoracyjna
    Gwarancja producentaBrak gwarancji, tylko rękojmia
    Kod produktu3663602464785