Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 500 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Pułapki na szkodniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Na szkodniki

Strzałka w prawo

Pułapki na szkodniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Świeca na krety Bros Foger 3 szt.

Świeca na krety Bros Foger 3 szt.

19,98
/ kpl.
6,66
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Świeca na krety Bros Foger przyda Ci się najbardziej w okresie, gdy na Twojej działce pojawią się szkodniki. Dzięki produktowi pozbędziesz się problemu zniszczonej darni oraz pojawiających się wszędzie kopców. Produkt jest łatwy w użyciu i – co najważniejsze – skuteczny. Działa już po upływie doby od momentu zastosowania w wybranym kretowisku.

  Cechy i zalety

  Twoim problemem są powracające szkodniki, nieestetyczne kopce i notorycznie niszczona darń? Świeca na krety Bros Foger 3 szt. to produkt, którego celem jest pozbycie się nieproszonych mieszkańców Twojej działki. W swoim składzie zawiera przede wszystkim olejek lawendowy oraz azotan potasu. Połączenie tych składników działa odstraszająco na krety i wypędza je z tuneli lub konstrukcji hydrotechnicznych, które najczęściej atakują. Świeca na krety Bros Foger działa przed dwa tygodnie. W zestawie znajdziesz trzy sztuki, co oznacza, że zaaplikujesz produkt w kilku miejscach jednocześnie. W opakowaniu oprócz samych świec znajdziesz także przydatną instrukcję obsługi. Dzięki temu prawidłowo użyjesz preparatu i zachowasz wskazane środki ostrożności.

  • Do odstraszania kretów na ziemnych konstrukcjach hydrotechnicznych, obiektach sportowych itp.
  • Wypłaszają krety z zajętego obszaru na dwa tygodnie
  • Produkt zaczyna działać po 24 godzinach od zastosowania

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniakpl.
  MarkaBros
  Informacja dla użytkownikaLont pali się przez min. 5 s, a cała świeca dymi przez 120 s. Świeca po użyciu może powodować lokalne żółknięcie trawy w okolicy otworu, do którego była włożona.
  Informacje dotyczące bezpieczeństwaProduktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
  Kod produktu5904517281547