Produkty

Systemy ogrodzeniowe

Systemy ogrodzeniowe

Ogrodzenie jest wizytówką domu i jego ochroną. W naszych sklepach mamy rozwiązania na każdą kieszeń w różnych stylach. Przyjrzyjmy się bliżej dostępnym rozwiązaniom.

płot drewnianyElementy systemu. W skład systemów metalowych i metalowo-drewnianych wchodzą przęsła, furtki i bramy (uchylne oraz przesuwne). W ofercie dostępny jest też niezbędny osprzęt (obejmy, słupki, kotwy, zamki itp.).

Ogrodzenia metalowe

Są solidne, trwałe i eleganckie. Ażurowa konstrukcja umożliwia eksponowanie pięknego ogrodu, jest  elegancka i daje wrażenie lekkości. W ofercie dostępne są systemy w klasycznym stylu - ze zdobieniami ornamentowymi (Tola, Eliza, Lidia, Alicja) lub w prostej, oszczędnej formie (Diana, Karolina, Blanka) - polecane do nowoczesnych, miejskich ogrodów.

Wykonanie.  Ogrodzenia metalowe wykonane są ze stali. Dostępne są różne wersje wykończenia: w najprostszej (np. system Blanka) elementy pokryte są farbą podkładową, na którą należy nanieść finalną farbę w wybranym przez siebie kolorze, zapewniającą odpowiednie zabezpieczenie antykorozyjne.  Dostępne są też ogrodzenia malowane proszkowo farbą poliestrową, zabezpieczającą przed wpływem warunków atmosferycznych. Najlepszą ochronę zapewnia natomiast technologia łącząca cynkowanie ogniowe z malowaniem proszkowym. Ogrodzenia zabezpieczone w ten sposób  (np. Lidia, Eliza, Alicja) uzyskują wieloletnią ochronę przed korozją bez konieczności konserwacji, potwierdzoną 5-letnią gwarancją.

Ogrodzenia metalowo-drewniane

System Oskar to połączenie tradycyjnego stylu z nowoczesną jakością.  System składa się z metalowej konstrukcji wypełnionej drewnianymi sztachetami. Można go samodzielnie montować – wystarczy klucz ampulowy (imbusowy). Sztachety mają otwory montażowe przygotowane do wkręcania śrub i nie wymagają żadnej obróbki. Krótsze sztachety -  w przęsłach - mocuje się czterema śrubami przykręcanymi od strony ogrodu, a dłuższe – w furtkach i bramach – sześcioma.

Wykonanie. Stalowe ramy przęseł, furtek i bram są ocynkowane. Do wypełnienia ogrodzenia można wybrać deski z malowanego drewna olchowego lub z modrzewia 

płot Tytan CastoramaOgrodzenia drewniane

W ofercie mamy panele ogrodzeniowe (płot Rubin, Ametyst, Kwarc), kratownice (Koral) lub płoty sztachetowe w różnych rozmiarach i kształtach. Wszystkie wykonane są z drewna sosnowego  impregnowanego ciśnieniowo. Do ich montażu potrzebne są słupki mocowane w aluminiowych kotwach oraz elementy mocujące i śruby.

Siatki ogrodzeniowe

Siatki świetnie się nadają do szybkiego wykonania lekkiego ogrodzenia. Są najpopularniejszym sposobem zabezpieczania placu budowy. W naszych sklepach można kupić siatki stalowe: ocynkowane lub ocynkowane i powlekane PVC, o różnej wielkości oczek (od 12,7x12,7 mm do 10x7,6 cm). Wymiary rolek: wys. od 0,5 do 2m, długość od 5 do 50m. Siatki mocuje się do słupków ogrodzeniowych.

Doradca Dział Ogród

Dział Ogród

Powiązane artykuły

Jak zabezpieczyć owoce w ogrodzie przed szpakami i innymi ptakami

Jak zabezpieczyć owoce w ogrodzie przed szpakami i innymi ptakami
Ptaki w ogrodzie potrafią umilać czas pięknym śpiewem, a ich obserwacja przynosi wiele radości, zwłaszcza najmłodszym. Jednak szpaki czy wróble...
Czytaj więcej

Jak przygotować wybieg dla psa w ogrodzie?

Jak przygotować wybieg dla psa w ogrodzie?
Zbudowanie wybiegu dla psa w ogrodzie przy domu to rozwiązanie, które ma zapewnić bezpieczeństwo dla naszego zwierzaka, ale także stanu ogrodu....
Czytaj więcej

Montaż ogrodzenia krok po kroku

Montaż ogrodzenia krok po kroku
Ogrodzenie pełni na naszej działce wiele funkcji. Z jednej strony zabezpiecza teren, z drugiej estetycznie wykańcza. Wyróżniamy ogrodzenie metalowe, b...
Czytaj więcej

Komentarze

Ocena i komentarz dla:

Systemy ogrodzeniowe