Zobacz więcej Pułapki na szkodniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Pułapki na szkodniki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szczurołapka drewniana
Strzałka w prawo

Szczurołapka drewniana

7,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Drewniana szczurołapka to praktyczny produkt, za pomocą którego pozbędziesz się szczurów. Możesz ją zastosować zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. W rezultacie gryzonie nie będą niszczyć wyposażenia Twojego domu lub pomieszczeń gospodarczych i nie zagrożą zdrowiu domowników. Pułapka jest niezwykle łatwa w użyciu.

   Cechy i zalety

    Prezentowany tu produkt sprawdzi się znakomicie wszędzie tam, gdzie pojawiły się gryzonie. Znajdzie ona zastosowanie nie tylko w Twoim domu np. w piwnicy, ale też w pomieszczeniach gospodarczych oraz w ogrodzie. Dzięki jej zastosowaniu będziesz mógł skutecznie pozbyć się szczurów oraz muszy, które niszczyły wyposażenie Twojego domu, żerowały na zgromadzonych przez Ciebie zapasach i zagrażały zdrowiu domowników. Dodatkowym atutem produktu jest łatwość zastosowania pułapki. Wystarczy ustawić ją w odpowiedniej pozycji w miejscu, gdzie pojawiają się gryzonie. Produkt został wykonamy m.in. z drewna, dlatego możesz być pewny, że łapka będzie Ci dobrze służyć, jeśli w przyszłości gryzonie ponownie pojawią się w Twoim gospodarstwie domowym.

     Specyfikacja techniczna

     Kod produktu5905620009417