Zobacz więcej Tralki kute

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Tralki

Strzałka w prawo

Tralki kute

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Tralka koszowa gładka skręcona z przetłoczeniem 900 mm kwadrat 12 mm

Tralka koszowa gładka skręcona z przetłoczeniem 900 mm kwadrat 12 mm

25,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Tralka koszowa gładka skręcona z przetłoczeniem jest nieszablonowym elementem dekoracyjnym, który można wykorzystać w nowoczesnych budowlach. Produkt nadaje się do konstrukcji stalowych takich jak – balustrady, barierki balkonowe czy ogrodzenia. Tralkę wykonano ze stali – jest to materiał odporny na uszkodzenia mechaniczne.

   Cechy i zalety

    Tralka koszowa gładka skręcona z przetłoczeniem jest ciekawym elementem dekoracyjnym, który może zostać wykorzystany w konstrukcjach stalowych. Produkt nadaje się do montażu na barierkach balkonowych, balustradach lub ogrodzeniach. Tralka posiada charakterystyczne i nieszablonowe wzornictwo, które sprawia, że z powodzeniem można ją wykorzystać jako element dekoracyjny nowoczesnych budowli. Produkt został wykonany ze stali, która jest materiałem odpornym na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu będzie się ona mogła dobrze prezentować przez wiele lat. Jeżeli stal zostanie zalakierowana – zyska dodatkową ochronę przed szkodliwym oddziaływaniem wody. Produkt jest sprzedawany w odzieniu neutralnym, co pozwoli na jego własnoręczne wykończenie w ulubionym kolorze, który będzie pasować do otoczenia.

    • Dobra jakość stali
    • Odporny na uszkodzenia mechaniczne
    • Estetyczny wygląd

    Specyfikacja techniczna

    MateriałStal
    Długość podstawy12mm
    Szerokość podstawy12mm
    PrzeznaczenieBramy, ogrodzenia
    Kod produktu5906711271775