Zobacz więcej Tralki ozdobne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Tralki

Strzałka w prawo

Tralki ozdobne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Tralka ozdobna młotkowana z motywem S 900 mm kwadrat 12 mm

Tralka ozdobna młotkowana z motywem S 900 mm kwadrat 12 mm

40,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Tralka przeznaczona jest do tworzenia konstrukcji z elementów kutych, wobec czego często jest stosowana w czasie wykonywania ogrodzeń. Powstała ze stali, dzięki czemu nie wygina się oraz nie pęka. Produkt możesz pomalować farbą o dowolnej barwie, zatem z łatwością dostosujesz go do własnych preferencji. Motyw w kształcie litery S będzie znakomicie wyglądał w przestrzeni utrzymanej w klasycznym stylu.

   Cechy i zalety

    Tralka przeznaczona jest do tworzenia konstrukcji z elementów kutych, wobec czego często wykorzystywana jest w czasie wykonywania bram i ogrodzeń. Charakteryzuje się długotrwałą żywotnością, ponieważ powstała ze stali – materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Produkt posiada motyw o kształcie litery S wyglądający znakomicie w przestrzeniach utrzymanych w klasycznym stylu. Tralkę możesz pomalować farbą o dowolnej barwie, dzięki czemu z łatwością skompletujesz ją z wyposażeniem Twojego ogrodu utrzymanym w określonej kolorystyce. Produkt z powodzeniem dostosujesz do własnych potrzeb, ponieważ znakomicie sprawdza się nie tylko przy ogrodzeniach, ale też przykładowo przy barierkach tarasów. Proponujemy tralki z różnymi motywami, więc wybierzesz model, który najlepiej będzie prezentował się w Twojej przestrzeni.

    • Dobra jakość stali
    • Odporny na uszkodzenia mechaniczne
    • Estetyczny wygląd

    Specyfikacja techniczna

    Wysokość produktu90mm
    Szerokość produktu12mm
    Głębokość produktu12mm
    MateriałStal
    Długość podstawy12mm
    Szerokość podstawy12mm
    PrzeznaczenieBramy, ogrodzenia
    Kod produktu5906711271805