Zobacz więcej Tralki ozdobne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Tralki

Strzałka w prawo

Tralki ozdobne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Tralka ozdobna prosta 900 mm kwadrat 12 mm

Tralka ozdobna prosta 900 mm kwadrat 12 mm

21,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Tralka ozdobna prosta jest elementem dekoracyjnym. Może ona zostać wykorzystana do konstrukcji barierek, balustrad lub ogrodzeń. Produkt jest wykonany ze stali – materiał ten jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, dlatego będzie się dobrze prezentować przez lata. Powierzchnię można dodatkowo zabezpieczyć lakierem, dzięki czemu stanie się ona odporna na szkodliwe działanie wody.

   Cechy i zalety

    Tralka ozdobna prosta jest minimalistycznym elementem dekoracyjnym, który jest wykorzystywany w konstrukcjach stalowych. Produkt można wykorzystać do tworzenia barierek balkonowych, poręczy przy schodach, balustrad lub ogrodzeń. Znajdzie on również zastosowanie w ogrodzie, podczas tworzenia dekoracji zewnętrznych. Tralka została wykonana ze stali, która jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu będzie się ona dobrze prezentować przez wiele lat. Stal może zostać dodatkowo zabezpieczona lakierem, który ochroni dodatkowo powierzchnię przed powstawaniem rdzy. Tralka sprzedawana jest w neutralnej barwie, dlatego można ją łatwo wykończyć w dowolnym kolorze, aby mogła dobrze komponować się z otoczeniem.

    • Dobra jakość stali
    • Odporny na uszkodzenia mechaniczne
    • Estetyczny wygląd

    Specyfikacja techniczna

    MateriałStal
    Długość podstawy12mm
    Szerokość podstawy12mm
    PrzeznaczenieBramy, ogrodzenia
    Kod produktu5906711271812