Zobacz więcej Tralki

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Tralki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Tralka stalowa prosta z brzuszkiem

Tralka stalowa prosta z brzuszkiem

24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wykończenie balustrady, bramy i ogrodzenia może być estetyczne oraz praktyczne. Najlepszym dowodem na to jest tralka stalowa prosta z brzuszkiem. Jej finezyjne kształty pozwolą Ci stworzyć wyjątkowe elementy wykończenia schodów i ogrodzenia. Tralka jest także bardzo trwała i odporna na uszkodzenia. W naszej ofercie znajdziesz duży wybór tralek do każdego wnętrza.

   Cechy i zalety

    Tralka stalowa prosta z brzuszkiem to produkt, który przeznaczony jest przede wszystkim do stosowania na zewnątrz. Nie musisz obawiać się, czy przetrwa skrajne warunki pogodowe. Tralka stworzona jest ze stali. Dzięki temu nie tylko opiera się deszczom i mrozom, ale też jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Ma barwę surowej stali. Jednak możesz ją pomalować na dowolny kolor. Bez problemu dopasujesz ten model do pozostałych zewnętrznych elementów domu. Tralka stalowa prosta z brzuszkiem efektywnie wykończy balustrady, ogrodzenia i bramy. Dzięki niej zadbasz o bezpieczeństwo swoich gości i domowników, a także ochronisz swój dom przed intruzami. W naszej ofercie znajdziesz również inne modele. Stworzysz z nimi nawet najbardziej wymyślne bramy i ogrodzenia.

    • Dobra jakość stali
    • Odporny na uszkodzenia mechaniczne
    • Estetyczny wygląd

    Specyfikacja techniczna

    Wysokość produktu840mm
    Szerokość produktu14mm
    Głębokość produktu14mm
    MateriałStal
    KolorStal surowa
    PrzeznaczenieBalustrady, bramy, ogrodzenia
    Kod produktu5901912876583