Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 500 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Sportowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Trawy

Strzałka w prawo

Sportowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Trawa Supersport 0,8 kg

Trawa Supersport 0,8 kg

22,98
/ szt.
28,73
/ kg
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Trawa Supersport tworzy gęsty, zwarty trawnik dywanowy – idealny do zakładania murawy nie tylko na boiskach sportowych, ale i na placach zabaw czy zielonych placach do aktywnego wypoczynku. Trawa jest odporna na intensywne użytkowanie oraz na częste deptanie. Specjalne składniki mieszanki sprawiają, że teren zielony przez wiele sezonów zachowuje walory użytkowe, a jego darń równomiernie odrasta po koszeniu.

  Cechy i zalety

  Mieszanka trawy sportowej Supersport przeznaczona jest do zakładania trawników sportowych i intensywnie użytkowanych. Nadaje się równie dobrze do uprawiania muraw na przydomowych placach zabaw, boiskach do grania piłkę nożną i miejsc, w których często przebywają dzieci. Zapewnia gęstą, zwartą i miękką darń, idealną do aktywnego wypoczynku. Duża odporność na deptanie sprawia, że trawa w czasie całego sezonu prezentuje się doskonale, jest także odporna na choroby i szkodniki. Nie żółknie pod wpływem promieni słonecznych i nie wymaga specjalistycznej pielęgnacji. Aby zachowała soczysty kolor w czasie trwania upałów, można ją regularnie zraszać wodą. Dzięki specjalnie dobranym odmianom roślin, trawnik jest także dobrze znosi częste koszenie.

   Specyfikacja techniczna

   Typ produktuNasiona traw
   Typ opakowaniaszt.
   MarkaNasiennik
   Kod produktu5907466502589