icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Mocowania i inne akcesoria

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Tralki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uchwyt kątowy Kornik stare złoto

Uchwyt kątowy Kornik stare złoto

99,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uchwyt stosowany jest w czasie wykańczania schodów – przeznaczony jest do wykorzystania jako wspornik poręczy zapewniającej poczucie bezpieczeństwa w czasie pokonywania stopni. Model wyprodukowany z mosiądzu będzie idealnie spełniał swoje zadanie przez długi czas. Atrakcyjna barwa stare złoto korzystnie wpłynie na wygląd całego otoczenia. Proponujemy też inne akcesoria wykorzystywane przy schodach.

   Cechy i zalety

    Uchwyt wykorzystywany jest w czasie prac remontowych zarówno w mieszkaniach, jak też w lokalach użytku publicznego – przydaje się podczas wykańczania schodów, gdyż stosowany jest jako wspornik poręczy. Element zapewni konstrukcji doskonałą stabilność, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się poczuciem bezpieczeństwa, pokonując stopnie. Mosiądz jest materiałem wyróżniającym się wysoką odpornością na zniekształcenia, dlatego całość przez długi czas zachowa nienaganny stan. Uchwyt posiada elegancki kolor stare złoto, więc idealnie sprawdzi się w klasycznym pomieszczeniu. W proponowanym asortymencie znajdziesz także inne części przydatne w czasie wykańczania schodów, zatem skompletujesz akcesoria spełniające Twoje wymagania.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     MateriałMosiądz
     Kod produktu5905156081352