icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Uchwyty

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Uchwyty

Strzałka w prawo

Uchwyt meblowy Gamet patyna

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uchwyt meblowy Gamet patyna
14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Uchwyt meblowy Gamet patyna z serii Apasionado to detal zdobniczy cieszący zarówno swoją funkcjonalnością, jak i dekoracyjnością. Nadaje się do każdego typu mebla, ale najlepiej prezentuje się jako element zdobniczy do starych, drewnianych komód oraz biurek. Jest gałką z wysokiej jakości stopu cynku oraz aluminium, w dodatku łatwą do samodzielnego montażu.

  Cechy i zalety

  Uchwyt meblowy Gamet patyna, seria Apasionado to klasyczna gałka wykonana z wysokiej jakości stopu cynku i aluminium. Ozdobisz nią swoje meble, przede wszystkim komody, sekretarzyki oraz biurka. Uchwyt jest łatwy w samodzielnym montażu i łatwo go również wymienić podczas powtórnego meblowania domu. Kolor patyny na mosiądzu nadaje gałce szlachetny charakter i będzie ozdobą Twojego mebla. Klasyka detalu wpływa na ponadczasowe piękno i szlachetny wygląd wyrobów drewnianych. W zestawie znajduje się mocowanie, dzięki czemu nie musisz zakupywać tego artykułu oddzielnie. Oszczędzi to Twój czas i unikniesz dodatkowych kosztów. Uchwyt meblowy Gamet patyna jest gwarancją doskonałego wykończenia Twojej komody lub szafki. Gałki meblowe nadają się do dekoracji mebli w każdym pomieszczeniu mieszkalnym.

  • Gałka w stylu klasycznym
  • Wysokiej jakości stop cynku i aluminium
  • Łatwa do samodzielnego montażu

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  GamaApasionado
  MateriałZnal
  KolorPatyna na mosiądzu
  Kod produktu5901304516349