Zobacz więcej Uchwyty do mebli

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Uchwyty do mebli

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uchwyt meblowy Gamet rozstaw 128 mm nikiel satynowy

Uchwyt meblowy Gamet rozstaw 128 mm nikiel satynowy

22,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  W każdym funkcjonalnym mieszkaniu przyda się uchwyt pozwalający na wygodne otwieranie i zamykanie szafki. Oferowany model wykonany ze stopu metali przez długi czas zachowa odporność na uszkodzenia mechaniczne nawet przy często użytkowanym meblu. Atrakcyjny kolor nikiel satynowy zapewnia modny wygląd. Element przeznaczony jest do zamontowania za pomocą śruby, więc mocowanie nie będzie wymagało częstego poprawiania.

   Cechy i zalety

    Masz wrażenie, że uchwyt zamocowany dawniej przy Twojej szafce utracił idealny stan i szpeci wygląd mebla? Wymień go na oferowany model – stworzony ze stopu metali nie ulega szybkiemu niszczeniu się. Element pozwalający na wygodne korzystanie z drzwiczek przyda się w każdym gospodarstwie domowym. Utrzymany jest w atrakcyjnym kolorze nikiel satynowy, czemu zawdzięcza się jego elegancki wygląd. Przeznaczony jest do zamontowania za pomocą śrub, wobec czego całość przez długi czas zachowa idealny stan – mocowanie nie będzie wymagało częstego poprawiania. Jeśli właśnie wyposażasz swoje mieszkanie i szukasz trwałych akcesoriów meblowych, dobrze trafiłeś! Sprawdź naszą ofertę, w której znajdziesz różne rodzaje uchwytów.

    • Uchwyt w stylu klasycznym
    • Ponadczasowa elegancja
    • Wzornictwo nawiązuje do łagodnych form
    • Wykonany z wysokiej jakości stopu cynku i aluminium

    Specyfikacja techniczna

    Odległość między punktami montażowymi128mm
    MateriałZnal
    KolorNikiel satynowy
    MarkaGamet
    Kod produktu5901304736112