Zobacz więcej Uchwyty do mebli

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Uchwyty do mebli

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uchwyt Schaffner kwadratowy duży 192 mm nikiel-satyna

Uchwyt Schaffner kwadratowy duży 192 mm nikiel-satyna

12,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uchwyt to niewielki element, który z powodzeniem uzupełni znajdujące się w Twoim domu meble. Wykonany ze stali produkt odznacza się w szczególności trwałością – będzie Ci on służyć przez długie lata. Kolor nikiel satynowy doskonale wpasuje się w każdy styl aranżacyjny, podkreślając elegancki i ponadczasowy charakter wnętrza.

   Cechy i zalety

    Przy pomocy praktycznego uchwytu z łatwością uzupełnisz różne meble w Twoim domu. Produkt został wytworzony ze stali, która charakteryzuje się trwałością oraz wytrzymałością mechaniczną. Dzięki temu możesz go bez obaw użytkować przez długie lata – nie straci on swojej funkcjonalności z upływem czasu. Powierzchnia uchwytu jest odporna na drobne zadrapania, co zapobiegnie utracie jej estetycznego wyglądu wskutek codziennego użytkowania. Do prawidłowego zamontowania elementu nie potrzebujesz skomplikowanych narzędzi – wystarczy Ci tylko zwykły śrubokręt. Produkt w kolorze nikiel satynowy może zostać połączony zarówno z ciemnym, jak i z jasnym drewnem. Doskonale nadaje się on do wnętrz, w których znajdują się inne detale w tej barwie.

    • Wysoka jakość wykonania
    • Łatwy montaż
    • Nowoczesne wzornictwo

    Specyfikacja techniczna

    Odległość między punktami montażowymi192mm
    MateriałStal nierdzewna
    KolorNikiel satynowy
    MarkaSchaffner
    Kod produktu5907467751078