Zobacz więcej Uchwyty do mebli

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Uchwyty do mebli

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uchwyt Schaffner Samos 128 mm nikiel-satyna

Uchwyt Schaffner Samos 128 mm nikiel-satyna

7,38
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Praktyczny uchwyt Samos to niewielki element, który wykorzystasz do uzupełnienia Twoich mebli. Do jego wykonania użyto połączenie aluminium i cynk. Materiał ten cechuje się w szczególności wytrzymałością mechaniczną i trwałością. Pozwoli Ci to użytkować element przez długie lata, bez obawy o utratę jego funkcjonalności.

   Cechy i zalety

    Praktyczny uchwyt z powodzeniem posłuży Ci do uzupełnienia Twoich mebli domowych i nie tylko. Do jego wytworzenia zastosowano połączenie aluminium i cynku, które cechuje się przede wszystkim trwałością i wysoką wytrzymałością mechaniczną. Sprawi to, że będziesz korzystać z uchwytu przez długi czas. Produkt odznacza się również odpornością na ścieranie i na powstawanie zadrapań – nie musisz się zatem obawiać o to, że straci on swój estetyczny wygląd na skutek codziennego użytkowania. Element bez trudu zamontuje nawet początkujący majsterkowicz, wykorzystując do tego standardowy śrubokręt. Uchwyt w kolorze nikiel satynowy możesz połączyć z meblami w niemalże każdym stylu aranżacyjnym bez obawy o to, że go zaburzysz.

    • Wysoka jakość wykonania
    • Łatwy montaż
    • Nowoczesne wzornictwo

    Specyfikacja techniczna

    Odległość między punktami montażowymi128mm
    MateriałZnal
    KolorNikiel satynowy
    MarkaSchaffner
    Kod produktu5907467751467