icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Akcesoria do spawania

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Spawanie

Strzałka w prawo

Akcesoria do spawania

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uchwyt TIG T17V Most 4 m

Uchwyt TIG T17V Most 4 m

398
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Profesjonalne czynności związane ze spawaniem możesz wykonać między innymi dzięki prezentowanemu uchwytowi TIG. Posłuży Ci on do wykonywania spojeń metali poprzez styk czy potarcie – tak zwaną metodą TIG LIFT. Dzięki temu specjalnemu uchwytowi możesz również swobodnie spawać w odpowiednich urządzeniach inwentorowych MMA.

  Cechy i zalety

  Jednym z osprzętów, który może Ci się przydać w Twojej profesji spawacza, jest prezentowany uchwyt TIG. Akcesorium to pozwoli Ci na wykonywanie profesjonalnego spajania rozmaitych metali, co szczególnie dobrze sprawdzi się w warsztatach, zakładach przemysłowych czy na budowie. Uchwyt ten posłuży Ci do spawania metodą TIG LIFT. Dzięki jego wykorzystaniu umożliwisz sobie spajanie metali poprzez styk czy potarcie. Dzięki temu, że uchwyt został wykonany z metalu, polimeru i gumy, możesz mieć pewność jego prawidłowego działania i odporności na czynniki, towarzyszące czynnościom spawalniczym. Akcesorium to pozwoli Ci także spawać w odpowiednich urządzeniach inwentorowych MMA z wykorzystaniem metody TIG – zapewni poszerzenie Twoich kompetencji.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaMost
   Długość produktu310mm
   Szerokość produktu380mm
   Wysokość produktu100mm
   MateriałMetal, polimer i guma
   KompatybilnośćDo spawania metodą TIG LIFT - spawanie TIG poprzez styk (potarcie); pozwala na spawanie TIG w odpowiednich urządzeniach inwentorowych MMA
   Kod produktu5906340806065