Produkty

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach. Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Umywalka konglomeratowa GoodHome Beni 44 cm

Kliknij aby powiększyć

Umywalka konglomeratowa GoodHome Beni 44 cm

Marka: GoodHome

Marka: GoodHome

Kod: 509979

|
Umywalka Beni to jeden z elementów niezbędnych podczas wyposażania funkcjonalnej łazienki. Produkt wykonany został z konglomeratu, przez co posiada znakomite właściwości wytrzymałościowe. Biały kolor i prostokątny kształt sprawiają, że umywalka doskonale wkomponuje się w wystrój Twojej przestrzeni. W naszej ofercie znajdziesz też inne modele tego produktu do wyboru.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

27 cm

Wysokość opakowania

12 cm

Szerokość opakowania

47 cm

Waga brutto

4.5 kg

Szerokość umywalki

44,2 cm

Wysokość umywalki

9,9 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

łazienka

Otwór na baterię

tak

Przelew

nie

Parametry indywidualne

Marka

GoodHome

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach.
Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Seria

Beni

Gwarancja

5 lat

Nr referencyjny

1172052 + 1172053

Parametry fizyczne i wizualne

Rodzaj umywalki

konglomeratowa

Kształt umywalki

prostokątny

Kolor producenta

biały
Umywalka Beni z pewnością znajdzie zastosowanie podczas samodzielnego urządzania łazienek. Produkt charakteryzuje się wysoką trwałością, co zawdzięcza wykorzystaniu konglomeratu w czasie produkcji – materiał ten jest twardy i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Umywalka posiada prostokątny kształt oraz biały kolor, co czyni ją uniwersalną – będzie pasowała do minimalistycznego wystroju wnętrz, ale także możesz wkomponować ją w odważne i nowoczesne aranżacje. Produkt posiada otwór przygotowany do montażu baterii, dlatego z powodzeniem możesz w nim zastosować baterię stojącą. Wśród naszego asortymentu dostępne są także umywalki z innych materiałów oraz w rozmaitych kształtach i rozmiarach – z pewnością wybierzesz interesujący Cię model.
Ocena
1 komentarz
10.03.2017
nowoczesna umywalka w prostej minimalistycznej formie. Mogłaby być ociupinke głębsza, ale i tak jest oK:)
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Umywalki nablatowe i wpuszczane w blat – wady i zalety

 • Wykończenie

  Jak wybrać umywalkę? Rodzaje umywalek.

 • Wykończenie

  Umywalki łazienkowe - TOP 4 produkty do twojego domu

Ocena i komentarz dla:

Umywalka konglomeratowa GoodHome Beni 44 cm