Produkty

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach. Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Umywalka nablatowa ceramiczna GoodHome Scalea śr. 35 cm biała

Kliknij aby powiększyć

Umywalka nablatowa ceramiczna GoodHome Scalea śr. 35 cm biała

Marka: GoodHome

Marka: GoodHome

Kod: 509908

|
Jeśli chcesz do swojej łazienki wybrać niewielką umywalkę o wyróżniającym się wyglądzie, zwróć uwagę na model z serii Scalea. Okrągła umywalka wzmocni dekoracyjny charakter pomieszczenia urządzonego w nowoczesny sposób, a umieszczona na drewnianym blacie stanie się ozdobą łazienki tradycyjnej. Jej uniwersalny wygląd idzie w parze z funkcjonalnością ułatwiającą korzystanie z pomieszczenia każdego dnia.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

36.5 cm

Wysokość opakowania

13 cm

Szerokość opakowania

36.5 cm

Waga brutto

6.5 kg

Szerokość umywalki

35 cm

Wysokość umywalki

11 cm

Głębokość umywalki

35 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

łazienka

Otwór na baterię

nie

Przelew

nie

Parametry indywidualne

Marka

GoodHome

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach.
Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Seria

Scalea

Gwarancja

10 lat

Informacje dodatkowe

bateria, syfon i wąż odprowadzający sprzedawane osobno

Nr referencyjny

TR4361

Parametry fizyczne i wizualne

Rodzaj umywalki

ceramiczna

Kształt umywalki

okrągły

Kolor umywalki

biały
Umywalka nablatowa Scalea ma niewielką średnicę, przez co nadaje się do niewielkich łazienek wyposażonych w nowoczesny sposób. Umieścisz ją na blacie o niewielkiej nawet powierzchni, ale i tak będzie zwracać uwagę domowników i Twoich gości swoim regularnym, okrągłym kształtem, który podkreśli nowoczesny charakter wyposażenia i wykończenia łazienki. Ceramiczny materiał, z którego wykonano umywalkę, jest łatwy do perfekcyjnego wyczyszczenia, co pomaga w utrzymaniu porządku. Charakterystyczny kształt sprawia, że do umywalki nablatowej pasują owalne i okrągłe akcesoria łazienkowe, a także podobne do nich pojemniki do przechowywania kosmetyków czy detergentów, które umieszczone być mogą tuż obok niej. W naszej ofercie znajdziesz też inne umywalki.
Ocena
2 komentarze
22.11.2017
Mega mi się podoba kształt i wykonanie tych nowoczesnych umywalek! Muszą ładnie wyglądać w łazience, niestety ja na remont swojej jeszcze trochę muszę poczekać.
22.07.2017
Fajna, niespotykana umywalka, ale jak ją na szafce zamontować? jakiś fachowiec coś doradzi?
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Umywalki łazienkowe - TOP 4 produkty do twojego domu

 • Wykończenie

  Umywalki nablatowe i wpuszczane w blat – wady i zalety

 • Wykończenie

  Jak wybrać umywalkę? Rodzaje umywalek.

Ocena i komentarz dla:

Umywalka nablatowa ceramiczna GoodHome Scalea śr. 35 cm biała