Produkty

Umywalka nablatowa kamienna Atigun śr. 38 cm trawertyn

Kliknij aby powiększyć

Umywalka nablatowa kamienna Atigun śr. 38 cm trawertyn

Marka: Cooke&Lewis

Marka: Cooke&Lewis

Kod: 509928

|
Marmurowy wygląd umywalki nablatowa z serii Atigun jest wyróżniającym się, niezwykle dekoracyjnym elementem wyposażenia łazienki. Jej kształt oraz tonacja kolorystyczna uwidocznią się w pełni na tle kontrastowo dobranej barwy blatu łazienkowego i niebanalnej względem kształtu wylewki armatury. To funkcjonalna i trwała propozycja do nowoczesnej łazienki z charakterem.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

43 cm

Wysokość opakowania

17 cm

Szerokość opakowania

43 cm

Waga brutto

15 kg

Szerokość umywalki

38 cm

Wysokość umywalki

12 cm

Głębokość umywalki

38 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

łazienka

Otwór na baterię

nie

Przelew

nie

Parametry indywidualne

Marka

Cooke&Lewis

Seria

Atigun

Informacje dodatkowe

bateria, syfon i wąż odprowadzający sprzedawane osobno

Nr referencyjny

3812TR

Parametry fizyczne i wizualne

Rodzaj umywalki

kamienna

Kształt umywalki

okrągły

Kolor umywalki

beżowy

Marmurowe wykończenie jest cechą charakterystyczną umywalki Atigun, przeznaczonej do zamocowania w blacie łazienkowym. Jej barwa wyróżnia się spośród błyszczących i elementów wykończenia w ciemnych kolorach, przez co stanowi kontrast, dekoracyjnie zwiększający efekt aranżacji w stylu nowoczesnym. Umieszczona w blacie łazienkowym o ciemnym zabarwieniu będzie wyróżniającym się elementem wyposażenia łazienki, do którego pasować będzie armatura metaliczna błyszcząca, zmatowiona, a także wykonana z miedzi podkreślającej inne zdobne dodatki dekoracyjne w nowoczesnej łazience. Kamień – materiał wykonania umywalki – będzie podkreślał naturalny kolor i usłojenie egzotycznego drewna wykorzystanego do sporządzenia blatu łazienkowego lub obudowy wolno stojącej wanny.
Ocena
1 komentarz
10.11.2017
Niesamowita :O W sklepie takiej nie widziałam, będę czekać!
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Instrukcja wideo - montaż umywalki wraz z szafką

 • Wykończenie

  Umywalki nablatowe i wpuszczane w blat – wady i zalety

 • Wykończenie

  10 pytań, na które musisz sobie odpowiedzieć przed aranżacją łazienki

CASTORAMA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informuje, iż wprowadzona do obrotu półmaska z zaworem DS. DTC3C-F, FFP3 NR, kod EAN 3663602903048, nie spełnia zasadniczych wymagań załącznika II rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG (Dz. Urz. UE L2016.81.51), w zakresie oporu wdechu dla badanej klasy ochrony (FFP3 NR), co stwarza zagrożenie ograniczonego dopływu tlenu w trakcie użytkowania wyrobu, co może powodować konieczność ściągnięcia wyrobu z twarzy, a zatem przedostania się do płuc, zanieczyszczonego powietrza i stwierdzonych niezgodności formalnych, z uwagi na brak certyfikatu oceny typu UE i dokumentów potwierdzających przeprowadzenie procedury oceny zgodności wyrobu oraz brak wskazania w instrukcji użytkowania wyrobu nazwy i adresu producenta. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ocena i komentarz dla:

Umywalka nablatowa kamienna Atigun śr. 38 cm trawertyn