Produkty

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach. Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Umywalka nablatowa kamienna GoodHome Atigun śr. 38 cm trawertyn

Kliknij aby powiększyć

Umywalka nablatowa kamienna GoodHome Atigun śr. 38 cm trawertyn

Marka: GoodHome

Marka: GoodHome

Kod: 509928

|
Marmurowy wygląd umywalki nablatowa z serii Atigun jest wyróżniającym się, niezwykle dekoracyjnym elementem wyposażenia łazienki. Jej kształt oraz tonacja kolorystyczna uwidocznią się w pełni na tle kontrastowo dobranej barwy blatu łazienkowego i niebanalnej względem kształtu wylewki armatury. To funkcjonalna i trwała propozycja do nowoczesnej łazienki z charakterem.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

43 cm

Wysokość opakowania

17 cm

Szerokość opakowania

43 cm

Waga brutto

15 kg

Szerokość umywalki

38 cm

Wysokość umywalki

12 cm

Głębokość umywalki

38 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

łazienka

Otwór na baterię

nie

Przelew

nie

Parametry indywidualne

Marka

GoodHome

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach.
Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Seria

Atigun

Informacje dodatkowe

bateria, syfon i wąż odprowadzający sprzedawane osobno

Nr referencyjny

3812TR

Parametry fizyczne i wizualne

Rodzaj umywalki

kamienna

Kształt umywalki

okrągły

Kolor producenta

beżowy
Marmurowe wykończenie jest cechą charakterystyczną umywalki Atigun, przeznaczonej do zamocowania w blacie łazienkowym. Jej barwa wyróżnia się spośród błyszczących i elementów wykończenia w ciemnych kolorach, przez co stanowi kontrast, dekoracyjnie zwiększający efekt aranżacji w stylu nowoczesnym. Umieszczona w blacie łazienkowym o ciemnym zabarwieniu będzie wyróżniającym się elementem wyposażenia łazienki, do którego pasować będzie armatura metaliczna błyszcząca, zmatowiona, a także wykonana z miedzi podkreślającej inne zdobne dodatki dekoracyjne w nowoczesnej łazience. Kamień – materiał wykonania umywalki – będzie podkreślał naturalny kolor i usłojenie egzotycznego drewna wykorzystanego do sporządzenia blatu łazienkowego lub obudowy wolno stojącej wanny.
Ocena
1 komentarz
10.11.2017
Niesamowita :O W sklepie takiej nie widziałam, będę czekać!
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Jak wybrać umywalkę? Rodzaje umywalek.

 • Wykończenie

  Umywalki nablatowe i wpuszczane w blat – wady i zalety

 • Wykończenie

  Umywalki łazienkowe - TOP 4 produkty do twojego domu

Ocena i komentarz dla:

Umywalka nablatowa kamienna GoodHome Atigun śr. 38 cm trawertyn