Produkty

Woreczek na mole Bros lawenda

Kliknij aby powiększyć

Woreczek na mole Bros lawenda

Marka: Bros

Marka: Bros

Kod: 623012

|
Woreczek na mole to produkt, który zastosujesz w celu pozbycia się owadów ze swojej szafy lub garderoby. Jego przyjemny lawendowy zapach odstrasza mole, dzięki czemu unikniesz ryzyka, że owady zniszczą Twoje ubrania, zwłaszcza te z naturalnych materiałów np. wełny, skóry czy lnu. Produkt charakteryzuje się długim działaniem, nawet do 6 miesięcy.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Dostawa kurierem w sobotę

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

5 cm

Waga brutto

0.059 kg

Szerokość opakowania

9 cm

Wysokość opakowania

16 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Właściwości

zwalcza mole przez 6 miesięcy; jeden woreczek na 1 m3 przestrzeni

Wydajność

6 miesięcy

Parametry indywidualne

Ostrzeżenie

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Marka

Bros

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Nr referencyjny

918
Prezentowany tu woreczek na mole sprawdzi się znakomicie wszędzie tam, gdzie chcesz skutecznie pozbyć się owadów. Znajdzie on zastosowanie np. w Twojej garderobie lub szafie, gdzie owady mogą niszczyć ubrania, zwłaszcza te wykonane z naturalnych materiałów np. ze skóry, lnu, czy wełny. Cechą charakterystyczną produktu jest jego przyjemny dla człowieka, lawendowy zapach, który odstrasza mole. Ponadto produkt odznacza się długotrwałym działaniem i zapewni Ci ochronę przed owadami nawet do 6 miesięcy. Pośród oferowanych przez nas produktów znajdziesz również inne preparaty, które pozwolą Ci pozbyć się różnych insektów, które pojawiły się w Twoim domu, dlatego z pewnością znajdziesz środek, który spełni Twoje oczekiwania.
Ocena
2 komentarze
16.01.2018
Jak pięknie pachnie :) Po powrocie z Francji mieliśmy woreczki z prawdziwą ususzoną lawendą. ale to było dawno temu. Moli teraz brak! :)
19.10.2017
jak to mówią najprostsze sposoby są najlepsze! woreczek z lawendą pięknie pachnie i do tego wiem że żadne mole się nie zagnieżdżą w kurtkach
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Jak pozbyć się moli ubraniowych?

 • Ogród

  Jak chronić się przed komarami w domu?

 • Ogród

  Narzędzia i preparaty do pozbycia się korników

Ocena i komentarz dla:

Woreczek na mole Bros lawenda