Produkty

Worek budowlany z obrębkiem 80 l

Kliknij aby powiększyć

Worek budowlany z obrębkiem 80 l

Marka: Fola

Marka: Fola

Kod: 918863

|
 • uniwersalny
 • mocny
 • wytrzymały
 • do wielokrotnego użycia
Worek budowlany wykonany z polipropylenu o bardzo wysokiej gramaturze. Dzięki dużej pojemności worek jest bardzo wydajną pomocą przy każdych porządkach, segregacji, lub pakowaniu. Nie rwie się i nie rozciąga, co sprawia, że możesz używać go wielokrotnie. Wzmocniony obrębek znacząco zwiększa spód worka, dzięki czemu znosi od większe ciężary. Doskonale nadaje się on na budowę, remont lub do ogrodowych porządków.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

50 cm

Wysokość opakowania

0.5 cm

Szerokość opakowania

85 cm

Waga brutto

0.048 kg

Wymiary produktu

500 x 0,5 x 850 mm

Pojemność

80 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

budownictwo

Parametry indywidualne

Marka

Fola

Informacje dodatkowe

wytrzymały

Nr referencyjny

9761

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

polipropylen
Worek budowlany wykonany z polipropylenu o bardzo wysokiej gramaturze. Jest to materiał o bardzo dużej wytrzymałości. Cechuje się dużą pojemnością, dzięki czemu jest bardzo wydajny przy wszelkich porządkach, segregacji lub pakowaniu. Nie jest podatny na rwanie i rozciąganie, a po opróżnieniu może być używany wielokrotnie. Worek posiada także obrębek, który znacząco wzmacnia spód worka, dzięki czemu wytrzyma on bardzo duże ciężary. Worek polipropylenowy można wykorzystać do pakowania i przechowywania na przykład, węgla, gruzu, zboża czy mąki, dzięki czemu jest on bardzo uniwersalny. Doskonale nadaje się na budowę, remont lub do sezonowych, ogrodowych porządków. Dostępny jest także w innych pojemnościach, które skutecznie dopasujesz do wielkości kosza.
Ocena
2 komentarze
23.08.2018
Bardzo wytrzymałe worki. Przyjmowały bez problemu gruz, kafle piach. Czasami jakaś płytka zahaczyła o wnętrze worka ale nie dawała rady go przedrzeć, tylko zaciągnąć pojedyncze włókna a worek dalej trzymał się cały i nie rozrywał. Nie rozciąga się pod obciążeniem. Jeśli ktoś by się zastanawiał to wypełniony luźnym gruzem po brzeg ten worek mieści jakieś 30-32kg.
30.08.2015
worek jest naprawde bardzo wytrzymały... teraz na wiosę robiliśmy remont w mieszkaniu, ale taki generalny i się nazbierało tyle gruzu, że glowa mała. na początku nie wiedziałem jak go wynosić, bo żadne worki nie wytrzymywały, ale pan w castoramie mi zaproponował te worki i dały radę jak najbardziej
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Usuwanie odpadów podczas remontu – o czym pamiętać

 • Budowa

  Jak posprzątać po remoncie

 • Budowa

  Jak utylizować odpady budowlane?

Ocena i komentarz dla:

Worek budowlany z obrębkiem 80 l