Zobacz więcej Worki budowlane na gruz i odpady

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Sprzęt budowlany

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Worek na śmieci ogrodowe Verve 150 l
Strzałka w prawo

Worek na śmieci ogrodowe Verve 150 l

1,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Worek na śmieci ogrodowe Verve pomoże Ci uprzątnąć pozostałości po pracach na Twojej działce lub podwórku. Jest doskonałym produktem do składowania odpadów zielonych. Worek ten jest wolnostojący, biodegradowalny i niezwykle łatwy w użyciu. Został wykonany z papieru. Jest dostępny w kolorze kraft. Posiada certyfikat FSC.

   Cechy i zalety

    Worek na śmieci ogrodowe Verve 150 l idealnie nadaje się do przechowywania odpadów zielonych, które pozostają po sezonowych pracach w ogrodzie. Z workiem Verve każda praca ogrodnicza będzie przyjemna. Jest to worek wolnostojący, biodegradowalny, w kolorze kraft. Wykonany z papieru, posiada certyfikat FSC. Jest lekki i poręczny, doskonale sprawdza się jako worek na trawę lub liście. Z pomocą tego produktu szybko i łatwo zbierzesz odpady zielone z Twojego ogrodu i przetransportujesz je do utylizacji. Worek na śmieci ogrodowe Verve jest produktem ekologicznym i używając go, dbasz o środowisko naturalne. Po użyciu worek możesz spalić, ewentualnie zagospodarować w inny sposób, np. jako produkt do przechowywania rzeczy w przydomowym składziku.

    • Biodegradowalny
    • Wolnostojący
    • Gwarantuje łatwe użytkowanie
    • Certyfikat: FSC

    Specyfikacja techniczna

    Objętość100L
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    MateriałPapier
    Kod produktu3663602576365