Zobacz więcej Worki budowlane na gruz i odpady

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Sprzęt budowlany

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Worki na gruz Site 130 l 5 szt.
Strzałka w prawo

Worki na gruz Site 130 l 5 szt.

43,98
/ rol.
8,80
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Chcesz bezpiecznie przechować i przewieźć odpady takie jak gruz, trawa czy ziemia? Worki na gruz sprawdzą się doskonale w trakcie przeprowadzania prac remontowo-budowlanych. Dzięki ich praktycznemu zastosowaniu wykorzystasz je na wiele sposobów. Co więcej, możesz liczyć na wyjątkową trwałość worków oraz ich wielokrotne użytkowanie.

   Cechy i zalety

    Niezależnie od tego, gdzie czeka Cię remont, worki na gruz 130 l 5 szt. sprawdzą się do bezpiecznego przechowywania i transportu odpadów. Możesz w nich umieścić zarówno materiały sypkie, jak i inne odpady budowlane, a także pozostałości z terenów zielonych. Worki są wykonane z polietylenu o małej gęstości. Przekłada się to na ich funkcjonalność, a także niezwykłą trwałość. Możesz je wykorzystać ponownie, np. przy kolejnym remoncie lub porządkach w ogrodzie. Dzięki wzmocnionym uchwytom przeniesienie worka nie sprawi Ci żadnego problemu, nawet kiedy będzie on zapełniony. Worki na gruz mają także dużą pojemność. Kolor czarny nie będzie się wyróżniać na terenie Twojego domu. Poznaj także inne produkty w sieci sklepów Castorama.

    • Wielokrotnego użytku
    • Wzmocnione uchwyty
    • Łatwe w przenoszeniu nawet po zapełnieniu

    Specyfikacja techniczna

    Objętość130L
    Rodzaj opakowaniaOpakowanie
    MateriałPolietylen z recyklingu
    Kod produktu3663602576396