Zobacz więcej Worki budowlane na gruz i odpady

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Sprzęt budowlany

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Worki na gruz Site 50 l 5 szt.
Strzałka w prawo

Worki na gruz Site 50 l 5 szt.

16,98
/ rol.
3,40
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Planujesz prace remontowo-budowlane? A może chcesz zrobić gruntowny porządek w swoim ogrodzie? Worki na gruz przydadzą się do bezpiecznego przechowania materiałów organicznych, a także odpadów sypkich. Wybierz funkcjonalne i niezwykle trwałe produkty, które wykorzystasz także przy kolejnym remoncie. To dzięki ich wytrzymałemu materiałowi.

   Cechy i zalety

    Worki na gruz Site 50 l 5 szt. to produkty, które wykorzystasz na wiele sposobów. Możesz w nich przechowywać trawy, ziemię oraz warzywa z Twojego ogrodu. To także praktyczne worki do przenoszenia odpadów po gruntownym remoncie, takich jak np. gruz. Produkty są na tyle funkcjonalne, że możesz je wykorzystać ponownie przy kolejnych porządkach lub remoncie. Te worki na gruz mają wzmocnione uchwyty. To sprawia, że przenoszenie ich jest niezwykle łatwe i sprawne. Niezależnie od tego, czy są one puste czy pełne, bezpiecznie i stabilnie będziesz trzymać worek w ręku. Nie musisz także martwić się o rozdarcia czy uszkodzenia. Produkty są wykonane z polietylenu o małej gęstości, co wpływa na ich wysoką jakość. Potrzebujesz worków o innej pojemności? Sprawdź ofertę sieci sklepów Castorama.

    • Wielokrotnego użytku
    • Wzmocnione uchwyty
    • Łatwe w przenoszeniu nawet po zapełnieniu

    Specyfikacja techniczna

    Objętość50L
    Rodzaj opakowaniaOpakowanie
    MateriałPolietylen o niskiej gęstości (LDPE)
    Kod produktu3663602576419