LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Akcesoria do spawania

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Spawanie

Strzałka w prawo

Akcesoria do spawania

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wspornik spawalniczy Yato regulowany magnetyczny

Wspornik spawalniczy Yato regulowany magnetyczny

51,98
/ opak.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Rodzajem szczególnie funkcjonalnego kątownika magnetycznego jest prezentowany wspornik spawalniczy, który ułatwi Ci wykonywanie rozmaitych prac, związanych z łączeniem metali. Dzięki możliwości regulowania i funkcji przytrzymywania obiektu możesz wygodnie używać obu rąk. Wspornik jest w stanie udźwignąć po obu stronach aż po 22,5 kg.

   Cechy i zalety

    Wiele prac monterskich, blacharskich, łączeniowych i obróbkowych na elementach metalowych może ułatwić Ci wspornik spawalniczy. Wykonany z blachy stalowej i magnesów ferrytowych wykazuje się doskonałą odpornością na wysokie temperatury oraz trwałością, która pozwala Ci go wykorzystać do pracy z ciężkimi przedmiotami. Wspornik to funkcjonalny kątownik spawalniczy, który przyda Ci się w warsztacie czy zakładzie przemysłowym lub produkcyjnym. Może jednocześnie udźwignąć dwa ciężary do 22,5 kg, dlatego znacznie ułatwi Ci pracę nad dużymi elementami metalowymi, pozwalając na wygodne użycie obu rąk i pozbawiania konieczności proszenia osób trzecich o pomoc. Regulowany wspornik magnetyczny przyda Ci się do spawania, lutowania oraz czynności blacharskich.

    • Kąty spawania 360°

    Specyfikacja techniczna

    Maksymalne obciążenie45kg
    Kod produktu5906083908620