Produkty

Wykrywacz metalu, drewna i przewodów DPM Solid KC098YB 3 w 1

Kliknij aby powiększyć

Wykrywacz metalu, drewna i przewodów DPM Solid KC098YB 3 w 1

Marka: DPM Solid

Marka: DPM Solid

Kod: 811019

|
Detektor jest przydatnym przyrządem, który wykrywa metal, drewno oraz przewody elektryczne pod napięciem. Jego gumowany chwyt gwarantuje Ci komfortowe trzymanie urządzenia w ręku oraz skutecznie zapobiega jego wyślizgiwaniu się. Żółty kolor urządzenia ułatwia znalezienie go wśród innych narzędzi w skrzynce czy torbie narzędziowej.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Dostawa kurierem w sobotę

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

3.5 cm

Wysokość opakowania

25 cm

Szerokość opakowania

17.1 cm

Waga brutto

0.3 kg

Wymiary produktu

75 x 30 x 180 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wykrywanie metalu, drewna, przewodów elektrycznych pod napięciem

Liczba funkcji

3

Parametry indywidualne

Marka

DPM Solid

Gwarancja

2 lata

Informacje dodatkowe

powiadamia o występowaniu metali w zasięgu do 38 mm, drewna do 19 mm oraz przewodów elektrycznych pod napięciem do 50 mm

Nr referencyjny

KC098YB
Dzięki wykorzystaniu podczas remontu detektora metalu, drewna i przewodów elektrycznych będących pod napięciem unikniesz przewiercenia przewodów, co zaoszczędzi Twój czas i pieniądze. Oferowany wykrywacz wyróżnia się anatomicznym kształtem, więc łatwo dopasowuje się do ręki. W jego górnej części znajduje się czytelny wyświetlacz LCD, a poniżej został umieszczony przełącznik trybu wykrywania. Na chwycie w całości pokrytym gumą umieszczono przycisk uruchamiający wykrywanie. Urządzenie posiada od spodu 2 paski tkaniny, które ułatwiają przesuwanie detektora po ścianie, oraz klapkę pojemnika na baterię. Wykrywacz wykonany jest z niezwykle wytrzymałego i jednocześnie przyjemnego w dotyku tworzywa sztucznego. Przyciski są na tyle duże, że możesz je obsługiwać w wygodny sposób – bez konieczności zdejmowania rękawic roboczych.
Ocena
13 komentarzy
01.08.2019
Działa jak należy
18.07.2019
Działa bez zarzutu. Wystarczy przeczytać instrukcję.
22.07.2018
NIE MOGE SKALIBROWAC URZADZENIA. DZIAŁAŁ PRZEZ PIERWSZE 5 MINUT A TERAZ PISZCZY CAŁY CZAS NA KAZDYM TRYBIE. PARAGON I PUDEŁKO WYRZUCONE, COROBIC? MIAŁ KTOS TAK?
30.10.2017
Detektor nie wykrywa przewodów pod kafelkami! Pod drewnem wykrywa tak jak powinien ale z kafelkami sobie nie radzi, w ogóle nie sygnalizuje nic. Może problem wynika z kafelek jakie mam lub ścian ze zbrojeniem przez co detektor nie ogarnia, nie wiem. Nie spełnił moich oczekiwań!
19.02.2017
Do niezadowolonych. Trzeba czytać instrukcję i kalibrować urządzenie.
16.12.2016
Robi to co ma robić, jak ktoś nie umie przeczytać instrukcji obsługi to trudno. Działa bez problemu bardzo przydatny w domu i w pracy.
27.11.2016
A czy, osoby co krytykują przyrząd, czytali instrukcję obsługi ?
13.09.2016
nawet głupie wbicie gwoździa i powieszenie obrazka wymaga takiego detektora jak się nie wie gdzie kable przebiegają. plus za nieziutką cenę.
17.08.2016
Jak na taką cenę to detektor całkiem niezły. wykrywa z małym błędem ale to się zdarza nawet przy najlepszych sprżetach. Daje 4/5 za niską cenę
31.07.2016
Na opakowaniu opis w języku polskim mówi, że wykrywa przewody do 50 mm, w języku angielskim do 40 mm, ile naprawdę to nie wiem, w pozycji pionowej nie wykrywa przewodów, w poziomej wykrywa, też nie zawsze, można wokół włącznika światła się kręcić i ewentualnie modlić żeby dał sygnał, dopiero wskazania na sam włącznik powoduje radosne biiiiii
 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Cyfrowe i analogowe narzędzia pomiarowe

 • Narzędzia i artykuły

  Podstawy domowej galwanotechniki

 • Narzędzia i artykuły

  Rodzaje próbników elektrycznych

Ocena i komentarz dla:

Wykrywacz metalu, drewna i przewodów DPM Solid KC098YB 3 w 1