Produkty

Wykrywacz metalu, drewna i przewodów DMP Solid KC098YB 3 w 1

Kliknij aby powiększyć

Wykrywacz metalu, drewna i przewodów DMP Solid KC098YB 3 w 1

Marka: DPM Solid

Marka: DPM Solid

Kod: 811019

|
Detektor jest przydatnym przyrządem, który wykrywa metal, drewno oraz przewody elektryczne pod napięciem. Jego gumowany chwyt gwarantuje Ci komfortowe trzymanie urządzenia w ręku oraz skutecznie zapobiega jego wyślizgiwaniu się. Żółty kolor urządzenia ułatwia znalezienie go wśród innych narzędzi w skrzynce czy torbie narzędziowej.

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

3.5 cm

Wysokość opakowania

25 cm

Szerokość opakowania

17.1 cm

Waga brutto

0.3 kg

Wymiary produktu

75 x 30 x 180 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wykrywanie metalu, drewna, przewodów elektrycznych pod napięciem

Liczba funkcji

3

Parametry indywidualne

Marka

DPM Solid

Gwarancja

2 lata

Informacje dodatkowe

powiadamia o występowaniu metali w zasięgu do 38 mm, drewna do 19 mm oraz przewodów elektrycznych pod napięciem do 50 mm

Nr referencyjny

KC098YB

Dzięki wykorzystaniu podczas remontu detektora metalu, drewna i przewodów elektrycznych będących pod napięciem unikniesz przewiercenia przewodów, co zaoszczędzi Twój czas i pieniądze. Oferowany wykrywacz wyróżnia się anatomicznym kształtem, więc łatwo dopasowuje się do ręki. W jego górnej części znajduje się czytelny wyświetlacz LCD, a poniżej został umieszczony przełącznik trybu wykrywania. Na chwycie w całości pokrytym gumą umieszczono przycisk uruchamiający wykrywanie. Urządzenie posiada od spodu 2 paski tkaniny, które ułatwiają przesuwanie detektora po ścianie, oraz klapkę pojemnika na baterię. Wykrywacz wykonany jest z niezwykle wytrzymałego i jednocześnie przyjemnego w dotyku tworzywa sztucznego. Przyciski są na tyle duże, że możesz je obsługiwać w wygodny sposób – bez konieczności zdejmowania rękawic roboczych.
Ocena
11 komentarzy
22.07.2018
NIE MOGE SKALIBROWAC URZADZENIA. DZIAŁAŁ PRZEZ PIERWSZE 5 MINUT A TERAZ PISZCZY CAŁY CZAS NA KAZDYM TRYBIE. PARAGON I PUDEŁKO WYRZUCONE, COROBIC? MIAŁ KTOS TAK?
30.10.2017
Detektor nie wykrywa przewodów pod kafelkami! Pod drewnem wykrywa tak jak powinien ale z kafelkami sobie nie radzi, w ogóle nie sygnalizuje nic. Może problem wynika z kafelek jakie mam lub ścian ze zbrojeniem przez co detektor nie ogarnia, nie wiem. Nie spełnił moich oczekiwań!
19.02.2017
Do niezadowolonych. Trzeba czytać instrukcję i kalibrować urządzenie.
16.12.2016
Robi to co ma robić, jak ktoś nie umie przeczytać instrukcji obsługi to trudno. Działa bez problemu bardzo przydatny w domu i w pracy.
27.11.2016
A czy, osoby co krytykują przyrząd, czytali instrukcję obsługi ?
13.09.2016
nawet głupie wbicie gwoździa i powieszenie obrazka wymaga takiego detektora jak się nie wie gdzie kable przebiegają. plus za nieziutką cenę.
17.08.2016
Jak na taką cenę to detektor całkiem niezły. wykrywa z małym błędem ale to się zdarza nawet przy najlepszych sprżetach. Daje 4/5 za niską cenę
31.07.2016
Na opakowaniu opis w języku polskim mówi, że wykrywa przewody do 50 mm, w języku angielskim do 40 mm, ile naprawdę to nie wiem, w pozycji pionowej nie wykrywa przewodów, w poziomej wykrywa, też nie zawsze, można wokół włącznika światła się kręcić i ewentualnie modlić żeby dał sygnał, dopiero wskazania na sam włącznik powoduje radosne biiiiii
22.07.2016
Beznadziejne urzadzenie. Przewodów pod napięciem wogóle nie widzi, nawet gdy przyłożysz detektor do kabla. Metal wykrywa z błedem około 10cm ! Gdy ustawisz na drewno to piszczy jak opętane lub milczy. Kończąc nie wiadomo jak nazwać ten przedmiot ale na pewno nie jest detektorem. Nie polecam nawet za darmo.
07.12.2015
Urządzenie idealne dla profesjonalisty i amatora.
 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Rodzaje próbników elektrycznych

 • Narzędzia i artykuły

  Cyfrowe i analogowe narzędzia pomiarowe

 • Narzędzia i artykuły

  Podstawy domowej galwanotechniki

Ocena i komentarz dla:

Wykrywacz metalu, drewna i przewodów DMP Solid KC098YB 3 w 1