Zobacz więcej Akcesoria do spawania

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Spawanie

Strzałka w prawo

Akcesoria do spawania

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zacisk masowy Most kleszczowy 300 A

Zacisk masowy Most kleszczowy 300 A

39,98
/ Szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zacisk masowy został wyposażony w śruby mocujące oraz styki, które zapewniają bardzo dobrą przewodność prądu – tym sposobem proces spawania przebiega płynnie. Produkt wykonano z metalu, dlatego też jest wytrzymały oraz stabilny. W naszym sklepie znajdziesz także inne rodzaje zacisków masowych kleszczowych – różnią się obciążalnością prądową.

   Cechy i zalety

    Prace spawalnicze wykonywane w warunkach domowych czy też warsztatowych wymagają zastosowania odpowiedniej jakości akcesoriów. Takie postępowanie gwarantuje Ci sprawne i płynne wykonanie zaplanowanych prac. Ekonomiczny zacisk masowy kleszczowy, jaki prezentowany jest w tym miejscu, wyróżnia się obciążalnością prądową wynoszącą maksymalnie 300 A – sprawdzi się podczas trudnych i wymagających prac. Produkt wyposażono w praktyczne śruby mocujące oraz styki, które zapewniają mu doskonałą przewodność. Mają też wpływ na wytrzymałość oraz stabilność produktu – duża zasługa w tym także mocnej sprężyny. To wszystko sprawia, że połączenie jest stabilne oraz wyjątkowo pewne – możesz bezpiecznie wykonywać zaplanowane zadania. Szukasz produktu o mniejszej obciążalności? Zapoznaj się z naszą ofertą.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaMost
     Długość produktu245mm
     Głębokość produktu94mm
     Szerokość produktu32mm
     Prąd znamionowy300A
     MateriałMetal
     Kod produktu5906340850808