Zobacz więcej Zamki nawierzchniowe, zasuwy

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zamek jednobębenkowy LOB Cyklop tarcza 60 mm

Zamek jednobębenkowy LOB Cyklop tarcza 60 mm

168
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wszystkie skrzydła drzwiowe, które są za cienkie na zamki wpuszczane, możesz wyposażyć w zabezpieczenie nawierzchniowe z serii Cyklop. Wykorzystasz je do ochrony swojej własności – pomoże Ci zapobiec włamywaniu do mieszkania, firmy czy lokalu usługowego. Dzięki temu, że zamek posiada gałkę, szybko i wygodnie zamkniesz lub otworzysz drzwi od wewnątrz.

   Cechy i zalety

    W przypadku, gdy Twoje drzwi wejściowe są zbyt cienkie na montaż zamka wpuszczanego, możesz zastosować model nawierzchniowy – nadaje się do rozmaitych skrzydeł. Taki sposób mocowania zapewnia Ci łatwe i szybkie przytwierdzenie elementu i zabezpieczenie mieszkania, domu czy firmy lub lokalu usługowego. Zamek ten jest uniwersalny, dlatego masz swobodę zamontowania go zarówno w lewych, jak i prawych drzwiach – masz szansę wykorzystać go również jako dodatkowe wzmocnienie antywłamaniowe. Posiada wkładkę jednobębenkową, która została zabezpieczona przed przewierceniem, co sprawia, że możesz być pewien jego dobrej ochrony przed próbami włamywania się. Zamek jest wyposażony w wygodną gałkę, którą możesz przekręcić od środka, aby szybko i łatwo zamknąć lub otworzyć skrzydło od wewnątrz bez konieczności użycia klucza.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuZamek nawierzchniowy
     NormaPN - EN 12209
     KolorBrąz
     Kod produktu5905452428066