Zobacz więcej Zamki nawierzchniowe, zasuwy

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zamek nawierzchniowy bębenkowy LOB TB61 brązowy

Zamek nawierzchniowy bębenkowy LOB TB61 brązowy

75,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Chcesz zabezpieczyć drzwi, których szyld nie posiada otworu na klucz? Możesz w łatwy sposób nadać im taką funkcjonalność za pomocą zamka nawierzchniowego. Dopasujesz go do różnych grubości drzwi, więc nadaje się do uniwersalnego wykorzystania w domu, zakładzie pracy czy w instytucjach. Dzięki temu, że zamek ten został wyposażony w nakładkę bębnową, łatwo i szybko zamkniesz za sobą drzwi bez konieczności używania klucza.

   Cechy i zalety

    Uniwersalnym systemem zabezpieczającym pomieszczenia przed włamywaniem lub dostawaniem się do ich środka niepowołanych osób jest zamek nawierzchniowy. Dzięki temu, że możesz zamontować go na różne grubości skrzydeł drzwiowych, dopasujesz go z łatwością do swojego modelu. Tego rodzaju zabezpieczenie idealnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i w przestrzeniach usługowych, zakładach pracy czy w instytucjach – system Master Keys umożliwia Ci ustalenie zasad dostępu konkretnych kluczy do wybranych pomieszczeń. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz ograniczyć ich ilość i otworzyć wszystkie drzwi, które posiadają taki zamek jednym kluczem. Produkt wykonany z blachy stalowej wykazuje odporność na uszkodzenia mechaniczne. Brązowy kolor zamka pozwoli Ci dopasować go do drzwi wykonanych w wielu stylach.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     Dormas60mm
     KolorBrąz
     KompatybilnośćKlucz nacinany
     Kod produktu5905452414120