Zobacz więcej Zamki nawierzchniowe, zasuwy

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zamek nawierzchniowy Gerda ZX Plus satyna
Strzałka w prawo

Zamek nawierzchniowy Gerda ZX Plus satyna

328
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zamek nawierzchniowy o najwyższej klasie bezpieczeństwa świetnie nadaje się do zastosowania w drzwiach wejściowych do mieszkań, domów, biur czy sklepów. Produkt ten łączy niezawodność z elegancką i nowoczesną stylistyką, dzięki czemu poza niezaprzeczalną funkcjonalnością, zapewnia stolarce drzwiowej stylowe wykończenie.

   Cechy i zalety

    Szukasz solidnego i jednocześnie skutecznie działającego zabezpieczenia drzwi w mieszkaniu, domu czy przestrzeni usługowej? W tym celu niezwykle pomocny okazuje się zamek nawierzchniowy o dodatkowo wzmocnionej konstrukcji, wyróżniający się uniwersalnym zastosowaniem – z łatwością zamontujesz go zarówno do drzwi zlicowanych, jak i przylgowych. Do produkcji zamka użyto stali niskowęglowej, przez co produkt odznacza się nadzwyczaj dobrą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie zmiennych czynników pogodowych. Model ten cechuje się ponadto najwyższą, siódmą klasą zabezpieczenia, dzięki czemu w zaciszu swojego domu możesz poczuć się w pełni bezpiecznie. Wśród naszego bogatego asortymentu produktów chroniących przed włamaniem znajdziesz także inne modele zamków.

    • Prosty montaż
    • Estetyczny wygląd
    • Antywłamaniowy
    • Dwustronny cylinder zamkowy, 7 klasa zabezpieczenia

    Specyfikacja techniczna

    NormaKlasa C
    KolorSatyna
    Kod produktu5903373005908