Zobacz więcej Zaprawy murarskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Zaprawy budowlane

Strzałka w prawo

Zaprawy murarskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zaprawa murarsko tynkarska Cekol 5 kg

Zaprawa murarsko tynkarska Cekol 5 kg

17,78
/ szt.
3,56
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zaprawa murarsko-tynkarska sprawdzi się podczas wznoszenia ścian z cegieł, gazobetonu czy keramzytobetonu. Produkt cechuje się doskonałą przyczepnością do materiałów budowlanych, zapewniając trwałe łączenie. Dzięki odporności na zmienne warunki atmosferyczne, zaprawę budowlaną zastosujesz wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

   Cechy i zalety

    Uniwersalna zaprawa murarsko-tynkarska to produkt, który zastosujesz podczas prac remontowo- budowlanych. Połączenie cementu, wypełniaczy oraz środków modyfikujących sprawia, że zaprawa jest odporna na zmiany temperatury, dlatego zachowa swoje właściwości. Dzięki temu produkt wykorzystasz podczas wielu prac wewnątrz pomieszczeń domowych, jak i na zewnątrz budynków. Zaprawę użyjesz do wznoszenia ścian z cegły, gazobetonu oraz keramzytobetonu. Przyda się także do wykonywania tradycyjnych tynków na podłożach mineralnych czy do wypełniania ubytków. Masa sprawdzi się także do odgrzewania podłogowego. Do jej aplikacji wykorzystasz standardowe narzędzia. W prezentowanej ofercie znajdziesz także inne zaprawy murarskie.

    • Do małych napraw
    • Wysoka przyczepność do podłoża
    • Mrozo i wodoodporna
    • Wydajność: 1.8 kg/m2/mm

    Specyfikacja techniczna

    Waga (kg)5kg
    Głębokość pojemnika80mm
    Szerokość pojemnika150mm
    Wysokość pojemnika300mm
    Kod produktu5906474580053