icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Zdzieraki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Zdzieraki

Strzałka w prawo

Zdzierak Topex 25 cm

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zdzierak Topex 25 cm
Strzałka w prawo
41,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zdzierak to specjalne narzędzie do wyrównywania powierzchni mebli i ścian. Doskonale sprawdza się przy zgrubnej obróbce drewna, tworzyw sztucznych i gipsu – możesz go wykorzystać podczas remontu i prac warsztatowych. Składa się z metalowej tarki oraz poręcznej rączki. Część robocza jest wymienialna, dzięki czemu możesz użytkować narzędzie przez długi czas.

  Cechy i zalety

  Zdzierak to narzędzie, które wykorzystasz podczas prac remontowo-budowlanych w Twoim domu. Umożliwia na przykład zgrubną obróbkę drewnianych desek oraz elementów z tworzyw sztucznych. Możesz go również wykorzystać do wstępnego wyrównywania nierówno nałożonych warstw gipsu na ścianie. Posiada wyprofilowaną rączkę wykonaną z tworzywa sztucznego, która zapewnia wygodną pracę i mocny docisk ostrza do obrabianej powierzchni. Ostrze jest wymienne, co umożliwia długotrwałe użytkowanie narzędzia. W serii znajdziesz również zdzieraki dopasowane do obrabiania mniejszych powierzchni i fragmentów ścian ulokowanych w miejscach trudniej dostępnych dla większego narzędzia. W naszym asortymencie dostępne są również zdzieraki do tynków i posadzek, które są niezwykle przydatne podczas prac remontowo-budowlanych.

   Specyfikacja techniczna

   Długość ostrza250mm
   Typ opakowaniaszt.
   MateriałMetal i tworzywo sztuczne
   Kod produktu5902062031938