Zobacz więcej Ostrzałki do łańcuchów

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Pilarki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw do ostrzenia łańcuchów

Zestaw do ostrzenia łańcuchów

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw do ostrzenia łańcuchów pomoże Ci przedłużyć funkcjonalność pilarek. Umożliwia on ostrzenie łańcuchów w bardzo prosty sposób. Przyda Ci się także wskaźnik głębokości ostrzenia. Produkt ten nadaje się do każdego rodzaju pilarek – elektrycznych i spalinowych. Zapakowany jest w blistry, które ułatwiają korzystanie z zestawu i przechowywanie akcesoriów.

   Cechy i zalety

    Zestaw do ostrzenia łańcuchów to uniwersalny produkt. Nadaje się do ostrzenia łańcuchów, które stosujesz w pilarkach spalinowych i elektrycznych. Zestaw ten pozwala na naostrzenie ich w bardzo prosty i szybki sposób. Prace ułatwi Ci dołączony do zestawu wskaźnik głębokości ostrzenia. Dzięki temu nie uszkodzisz łańcucha. Zestaw do ostrzenia łańcuchów obejmuje pilniki, szynę, drewnianą rączkę – wszystko, co pozwoli na wygodne ostrzenie łańcuchów. Produkt ten zapakowany jest w pomarańczowe blistry. Dzięki nim przechowywanie oraz korzystanie z zestawu jest bardzo komfortowe. Produkt wykonano z wytrzymałych materiałów, w tym z drewna, stali i tekstylenu. Nasza oferta obejmuje nie tylko zestawy do ostrzenia. Znajdziesz w niej również duży wybór pilarek różnego rodzaju oraz łańcuchów do nich.

    • Prosty sposób ostrzenia łańcucha
    • Pomocny wskaźnik głębokości ostrzenia
    • Pakowany w blister

    Specyfikacja techniczna

    KolorPomarańczowy
    MateriałStal, tkanina i drewno
    Kod produktu5901694463674