LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Grabie

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Narzędzia ogrodowe

Strzałka w prawo

Narzędzia trzonowane

Strzałka w prawo

Grabie

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw Fiskars QuickFit grabie do trawy i do liści + trzonek
Strzałka w prawo

Zestaw Fiskars QuickFit grabie do trawy i do liści + trzonek

178
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw QF składa się z trzonka i dwóch końcówek roboczych, które wykorzystasz do grabienia liści, rozgarniania ziemi i zgarniania siana czy świeżo skoszonej trawy na działce. Kompaktowa budowa zapewnia oszczędność miejsca w warsztacie z narzędziami. Elementy składowe zestawu zostały wykonane z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne.

   Cechy i zalety

    Zestaw QF to kompaktowe narzędzie, które ułatwi Ci pielęgnowanie Twojego ogrodu. Składa się z dwóch rodzajów grabi i wytrzymałego trzonka. Uchwytu możesz używać do obu końcówek roboczych. Jedna z nich służy do wygodnego zgrabiania liści, co ułatwi prace porządkowe wokół domu w porze jesiennej. Latem lub wiosną wykorzystasz drugą końcówkę do grabienia trawy i rozgarniania ziemi. Elementy zostały wykonane z wytrzymałych materiałów, czyli stali hartowanej, aluminium oraz tworzywa sztucznego. Zestaw jest kompaktowy, dzięki czemu nie zabiera wiele miejsca w domku na narzędzia. Łatwo go też zabierzesz ze sobą w miejsce pracy na terenie swojej posesji. W naszej ofercie znajdziesz również inne praktyczne przybory ułatwiające pielęgnację ogrodu.

     Specyfikacja techniczna

     Kod produktu6411501300072