icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Klamki do drzwi

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Klamki do drzwi

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw montażowy do klamki Kuchinox 95 mm patyna

Zestaw montażowy do klamki Kuchinox 95 mm patyna

6,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw montażowy Kuchinox to produkt, który pozwala na łatwe i szybkie zamontowanie klamki w drzwiach wewnętrznych – zarówno na szyldzie, jak i na rozetce. Komplet zawiera wszystkie niezbędne elementy: trzpień do zamocowania w środku zamka, długie śruby do szyldu, śrubę imbusową do montażu z boku klamki oraz klucz, który mocno dokręci klamkę. Patyna jest kolorem idealnie dopasowanym do akcesoriów wykończeniowych marki Kuchinox.

   Cechy i zalety

    Zestaw montażowy Kuchinox pozwala na wygodne zamontowanie w drzwiach klamki na rozetce lub szyldzie. Komplet zawiera wszystkie potrzebne elementy: długie śruby do montażu szyldu w drzwiach oraz trzpień, który zamocujesz się w środku zamka. Klamkę łatwo dokręcisz do drzwi za pomocą dołączonego do kompletu klucza imbusowego. W zestawie znajduje się też śruba imbusowa do zamocowania z boku klamki. Produkty zostały wykonanie ze stali, która gwarantuje ich długoletnią trwałość i niezawodność. Kolor elementów montażowych z kompletu jest perfekcyjnie dopasowany do akcesoriów wykończeniowych w barwie patyny. Elegancki odcień pasuje do stylu vintage i doskonale współgra z tradycyjnymi drzwiami w kolorze ciemnego lub jasnego drewna.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     MateriałStal
     Kod produktu5906775349663