icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Mocowania samoprzylepne

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Taśmy i kleje

Strzałka w prawo

Mocowania samoprzylepne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw rzepów do ramek Command 12 szt.
Strzałka w prawo

Zestaw rzepów do ramek Command 12 szt.

30,48
/ opak.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zestaw rzepów do ramek Command to produkt, dzięki któremu zawiesisz obrazy i inne grafiki na ścianach. Łatwy montaż i ochrona ścian to nie jedyne zalety tego produktu. Rzepy są także zupełnie niewidoczne, co wpływa na estetykę dekoracji. Nasza oferta obejmuje duży wybór produktów do zawieszania dekoracji lub innych przedmiotów.

  Cechy i zalety

  Zestaw rzepów do ramek Command 12 sztuk to produkt, który pozwoli Ci na zawieszenie dekoracji w Twoim domu. Nadaje się do obrazów, plakatów i zdjęć. Rzepy pozwalają na bardzo szybki i prosty montaż. Nie potrzebujesz do nich żadnych dodatkowych narzędzi czy produktów. Wystarczy przykleić je na dowolnie wykończonej ścianie. System dual lock zapewnia bardzo dobre dopasowanie do powierzchni. Unikniesz tym samym zabrudzenia podczas wiercenia, hałasu, a także zniszczenia ścian. Zestaw rzepów do ramek Command bardzo skutecznie zastępuje gwoździe i wkręty. Rzepy wytrzymują udźwig rzędu 1,8 lub 5,4 kilograma. Biały kolor nie będzie także przebijał przez obraz. Dzięki temu system montażowy jest zupełnie niewidoczny. Inne produkty do zawieszania dekoracji lub przyrządów do sprzątania udostępniliśmy w naszej ofercie.

  • System Dual Lock zapewnia idealne dopasowanie do powierzchni
  • Łatwy montaż - wystarczy jeden ''klik''
  • Nowoczesny i wygodny sposób mocowania
  • Duże rzepy do wieszania obrazów Command™ zastępują gwoździe i śrubokręty; rzepy Command™ nie niszczą powierzchni oraz samych obrazów i ramek

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaopak.
  KolorBiały
  Kod produktu5902658106743