Zobacz więcej Zestawy wkrętaków

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Wkrętaki

Strzałka w prawo

Zestawy wkrętaków

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw wkrętaków Magnusson 34 szt.
Strzałka w prawo

Zestaw wkrętaków Magnusson 34 szt.

69,98
/ kpl.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw wkrętaków Magnusson przyda w każdym domu i warsztacie. Doskonale sprawdzi się do naprawy roweru, mebli czy też samochodu. Wygodne, ergonomiczne uchwyty ułatwiają pracę i zapewniają komfort. Zestaw wykonano z wysokiej jakości materiałów odpornych na zniszczenia. Obejmuje 34 sztuki wkrętaków wykonanych ze stali. Produkt objęty jest dożywotnią gwarancją. Wydłużajmy cykl życia produktów - Dłuższe użytkowanie produktów pomaga zmniejszyć zapotrzebowanie na nowe produkty oraz redukuje ilość odpadów. Więcej informacji na stronie: www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Potrzebujesz w domu niezawodnego sprzętu do ręcznych napraw? Wybierz wygodny zestaw wkrętaków Magnusson. Dzięki niemu możesz bez problemu dokręcić śrubę w rowerze lub w meblach, a nawet dokonać niewielkiej naprawy w samochodzie. Zestaw wkrętaków Magnusson 34 szt. wyposażony został w wygodne uchwyty, dzięki którym korzystanie z nich jest komfortowe. Ostrza śrubokrętów wykonane są z wysokiej jakości stali odpornej na odkształcenia i uszkodzenia mechaniczne. Zestaw został objęty dożywotnią gwarancją. Doskonale sprawdzi się zarówno w domu, jak i warsztacie. Oferowany jest wraz z wygodną walizką do przechowywania. Zapoznaj się z ofertą sklepu Castorama, w której znajdziesz szeroki wybór zestawów z wkrętakami i innych ręcznych narzędzi.

    • Ergonomiczy miękki uchwyt dobrze leży w dłoni i zapewnia mocny chwyt
    • Trwałe i odporne na rdzę ostrza ze stali S2
    • Precyzyjnie wyszlifowana i utwardzona magnetyczna końcówka idealnie pasuje do wkrętów
    • Dożywotnia gwarancja

    Specyfikacja techniczna

    Waga produktu1.63g
    Liczba sztuk34
    W zestawieW zestawie: 7x wkrętaki Magnusson. Rozmiary: SL4 x 75 mm, SL6.5 x 100 mm, SL8 x 150 mm, PZ1 x 75 mm, PZ2 x 100 mm, PH1 x 75 mm, PH2 x 100 mm, 6x wkrętaki precyzyjne Magnusson. Rozmiary: SL2.0 x 50 mm, SL2.5 x 50 mm, SL3 x 50 mm, PH00 x 50 mm, PH0 x 50 mm, PH1 x 50 mm 20x bity S2. Rozmiary: PH0, PH1, PH2, H2, H2.5, H3, H4, H5, H6, T10, T15, T20, T25, T30, PZ0, PZ1, PZ2, SL4, SL5, SL6 1x uchwyt magnetyczny na wkrętaki Magnusson.
    Rozmiar końcówki wkrętakaMieszany
    Typ wkrętakaStandardowy
    Typ końcówki wkrętakaMieszany
    Rodzaj opakowaniaZestaw
    Gwarancja producentaDożywotnia​
    Materiał ostrzaStal S2
    KolorPomarańczowy i czarny
    Grupa kolorystycznaPomarańczowy
    Kod produktu5059340188362