Zobacz więcej Uszczelki do drzwi

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Uszczelki do drzwi

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Automatyczna uszczelka Diall wyciszająca zewnętrzna 93 cm
Strzałka w prawo

Automatyczna uszczelka Diall wyciszająca zewnętrzna 93 cm

19,98
/ szt.
21,48
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  W Twoim mieszkaniu panują przeciągi? Szczelinę powstałą pomiędzy drzwiami wejściowymi i podłogą zamaskujesz za pomocą prezentowanej uszczelki. Produkt wykonany z aluminium oraz termoplastycznej gumy cechuje się wysoką odpornością na zniekształcenia. Posiada biały kolor, zatem będzie estetycznie wyglądał przy konstrukcji o takiej samej barwie. Oszczędzajmy energię - Jeśli czujesz chłodny przeciąg, oznacza to, że z Twojego domu ucieka ciepło. Uszczelka może zapobiec utracie ciepła przez szczeliny w ościeżnicach, oknach i drzwiach. Dzięki temu może pomóc zmniejszyć zużycie energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Dokuczliwe przeciągi uniemożliwiają swobodne wykonywanie codziennych obowiązków? Jeśli pomiędzy drzwiami oraz podłogą powstała szczelina, koniecznie zamaskuj ją za pomocą proponowanej uszczelki. Prezentowany model cechuje się długotrwałą żywotnością – w czasie jego produkcji zastosowane zostało aluminium i guma termoplastyczna. Utrzymany jest w białym kolorze, wobec czego będzie estetycznie wyglądał w połączeniu z częściami o takiej samej barwie – nie musisz obawiać się, że oszpeci wystrój otoczenia. Montaż samoprzylepnej uszczelki nie wymaga stosowania skomplikowanych narzędzi, więc zadanie to z powodzeniem wykonasz samodzielnie. Jeśli nie chcesz, aby wiatr dostawał się do Twojego budynku przez nieszczelne drzwi, koniecznie zastosuj prezentowaną uszczelkę. Sprawdź teraz!

    • Zapobiega przeciągom
    • Idealne rozwiązanie do nierównych podłóg
    • Konstrukcja bez widocznych mocowań
    • Wielkość szczeliny: 1-20 mm

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu930mm
    Grubość produktu9mm
    Szerokość produktu41mm
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    KolorBiały
    Kod produktu3663602883937